Українська правда

Гірські лижі. Бреннштайнер здобув першу в кар’єрі перемогу на Кубку світу

Олег Дідух — 28 листопада 2025, 23:30
Гірські лижі. Бреннштайнер здобув першу в кар’єрі перемогу на Кубку світу
Штефан Бреннштайнер
Getty Images

Австрійський гірськолижник Штефан Бреннштайнер виграв гігантський слалом на етапі Кубку світу в американському Коппер Маунтін (штат Колорадо). Для 34-річного ветерана це перша в кар'єрі перемога на етапах Кубку світу.

Бреннштайнер на 0,95 секунди випередив зіркового норвежця Хенріка Крістофферсена. Компанію на підсумковому подіумі їм склав хорват Філіп Зубчіч, який прорвався на третє місце з 13-ї позиції після першої спроби.

Головний фаворит змагань, швейцарець Марко Одерматт, який напередодні виграв супергігант, зійшов із дистанції у першій спробі.

Підсумкові результати:

У суботу, 29 листопада, етап у Коппер Маунтін продовжиться жіночим гігантом. Початок першої спроби – о 19:00 за київським часом.

Хенрік Крістофферсен Кубок світу з гірських лиж
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік