Махоумса прооперували після важкої травми коліна

Зіркового квотербека Канзас-Сіті Чіфс Патрік Махоумс був прооперований після травми коліна, яку він отримав наприкінці гри проти Лос-Анджелес Чарджерс (13:16).
Про це повідомляє The Athletic.
Махоумс зазнав пошкодження хрестоподібної зв'язки та відразу ліг на операційний стіл. Квотербек розпочав реабілітацію негайно після успішної операції, що відбулась у понеділок.
Це найзначніша травма за дев'ятирічну кар'єру Патріка Махоумса, дворазового MVP сезону і триразового MVP Супербоула.
Він точно пропустить решту цього сезону. Ймовірно, зоряний квотербек не зіграє і на перших тижнях наступного чемпіонату.
Після поразки від Чарджерс Канзас-Сіті Чіфс уперше з 2014 року пропускатиме плейоф НФЛ. За останні 6 років команда п'ять разів виходила в Супербоул, де здобула 3 перемоги.
