Рома домовилась про контракт з форвардом, який має замінити Довбика

Нападник Манчестер Юнайтед Джошуа Зіркзе досяг принципової згоди з Ромою про підписання контракту.
Про це повідомляє інсайдер Ніколо Скіра.
Потенційна угода нідерландського форварда з римлянами буде розрахована до 2025 року. Спочатку гравець на пів року перейде на правах оренди, а вже влітку буде викуплений керівництвом Роми.
Раніше повідомлялося, що швидкому трансферу в січні може перешкодити Кубок африканських націй та низка травм у складі МЮ.
Окрім того, головний тренер манкуніанців Рубен Аморім досі не ухвалив рішення щодо майбутнього Зіркзе, який не є основним гравцем команди.
У нинішньому сезоні 24-річний форвард відіграв 11 матчів в усіх турнірах, в основному виходячи з лави для запасних, на його рахунку 1 гол в АПЛ.
Нагадаємо, що Джошуа Зіркзе має стати заміною для Артема Довбика, якого запропонували кільком клубам Англійської Прем'єр-ліги.
