Емполі переміг Кальярі та злетів у топ-4, Торіно в більшості втримав перевагу над Вероною: результати Серії А

Ігор Чернявський — 20 вересня, 23:59
Серія А

У п’ятницю, 20 вересня відбулися два матчі 5 туру Серії А.

Емполі на виїзді впевнено переграв Кальярі завдяки голами Лоренцо Коломбо та Себастьяно Еспозіто. Ця перемога дозволила "адзуррі" піднятися на 4 місце. Окрім того, Емполі вперше у своїй історії почав сезон у Серії А з 5 матчів без поразок. Цікаво, що рік тому ситуація була діаметрально протилежною – Емполі стартував з 5 поразок поспіль із загальним рахунком 0:12.

Торіно в більшості здолав Верону. Команди обмінялися голами вже до 12 хвилини, а в середині першого тайму господарі залишилися в меншості. Невдовзі після того Дуван Сапата вивів туринців уперед, а Че Адамс на 79-й хвилині, здавалося, розставив усі крапки над "і", але в компенсований час нападник Верони Деніел Москера відродив інтригу. Щоправда, на більше "грифони" не спромоглися.

Чемпіонат Італії – Серія А
5 тур, 20 вересня

Кальярі – Емполі 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – Коломбо 33, 0:2 – Еспозіто 33

Верона – Торіно 2:3 (1:2)

Голи: 0:1 – Санабрія 10, 1:1 – 12 Кастанос, 1:2 – Сапата 33, 1:3 – Адамс 79, 2:3 – Москера 90+3