Полісся — Олімпія 1:2: як житомиряни вилетіли з Ліги конференцій

Житомирське Полісся зіграє проти словенської Олімпії в матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Поєдинок відбудеться на міському стадіоні в Ґлівіце, Польща. Початок — о 19:00 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

Матч завершено! Полісся програє 1:2 і вилітає з єврокубків...

90'
Олімпія, схоже, виграє і матч-відповідь. Жорже Сілва подав штрафний із правого флангу на дальню стійку, де Дурдов пробив зльоту поміж ніг Кудрику.

90'
Рефері компенсував сім хвилин до другого тайму.

84'
Кудрик рятує Полісся від голу після удару з розвороту від Доффо.!

82'
Гравці Олімпії тягнуть час як можуть. Голкіперу словенців Відовшеку довго надають медичну допомогу.

78'
Після розіграшу ще одного кутового Кушніренко із хорошої позиції невлучно пробив головою.

76'
Після прострілу з кутового м'яч дійшов до Будківського, який розгублено відправив його вертикально вгору.

70'
Пайшао впав у боротьбі на половині поля суперника, Михайличенко підхопив м'яч та пробив з лінії штрафного, але відправив м'яч прямо у руки Відовшека.

62'
Пайшао з правого флангу штрафного прострілив на дальню штангу, де партнер тягнувся за м'ячем, однак пробив у падінні невдало.

58'
Після навісу зі штрафного Кушніренко пробив головою, але м'яч полетів повз ворота.

53'
Каркас воріт рятує Олімпію! Подача з лівого флангу від Михайличенка до центру штрафного завершилась ударом головою від Гуцуляка в штангу, після чого Кушніренко добив невдало.

46'
Другий тайм розпочався! 45 хвилин для Полісся, в які потрібно забивати як мінімум двічі, аби продовжити єврокубкову кампаніб.

45'
Перший тайм завершено з рахунком 1:1.

45'
Арбітр компенсував три хвилини до першого тайму.

40'
Чудова атака Полісся закінчилася двома ударами, але обидва з них були заблоковані й м'яч перейшов до суперників.

35'
Гуцуляк зіграв із правого флангу на Назаренко в зону перед штрафним, той пропустив на Таллеса, але партнер пробив над воротами.

30'
Після навісу від Назаренка з кутового ніхто з партнерів не зумів переправити м'яч у сітку.

23'
Гравці Полісся тримають м'яч у центрі у ці хвилини.

19'
Олімпія вибігла в небезпечну контратаку, яку в підкаті перервав Тейлор.

15'
Гуцуляк низом пробиває з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер Олімпії контролює гру.

11'
На жаль, Олімпія зрівнює. Флоруц досить легко переграв Сарапія і пробив у ближній кут, чого не очікував Кудрик.

7'
Назаренко один в дотик прострілив з лівого флангу на ближню, але Відовшек забрав.

2'
Житомиряни хоч і вийшли вперед у матчі, але загальний рахунок поки 1:2 на користь словенців.

1'
ГОООЛЛ!!! Богдан Кушніренко забиває на 38-й секунді! Полісся відкриває рахунок у першій же атаці!