Олімпія — Полісся 2:0. Поразка житомирян в дебютній єврокубковій грі

Житомирське Полісся поступилося словенській Олімпії в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Матч відбувся на стадіоні "Стожице" у словенській Любляні.

19.55'
Матч завершено! Полісся поступається в дебютному поєдинку в єврокубках, однак все вирішиться в матчі-відповіді.

90'
Заробляє Полісся кутовий на останній хвилині гри.

90'
Гол! Олімпія подвоює рахунок! Втікли у контратаку словенці. Пінту отримав м'яч у штрафному майданчику та пробив точно в дальній кут з 11-метрової позначки.

90'
5 хвилин додав арбітр до основного часу.

87'
Крушинський намагався швидко м'яч повернути та заробив жовту картку за грубий фол.

85'
Назаренко на фланзі накрутив захисника і пробивав по воротах — удар заблоковано.

84'
Втікали гравці Олімпії в контратаку, але Тейлор вдало зіграв у відборі.

81'
Потрійна заміна в складі Полісся: замість Бултама, Лукаса та Сілви на поле вийшли Брест, Дурдов та Ласіцкас.

80'
Заробляє Полісся кутовий на лівому фланзі, але знову відбиваються господарі поля.

76'

Атакує Полісся ворота суперника, однак гольовий момент поки не вдається створити.

73'
З-за меж штрафного пробивав Мотика — Волинець парирує удар.

71'

Чергова заміна в складі Полісся: замість Гуцуляка на поле вийшов Пайшау.

68'
Гольовий момент в Олімпії: Мотика пробивав з-під захисника, Волинець відбив перед собою, однак добивання Бултама виявилося трохи неточним.

67'
Олімпія заробила кутовий, але пробити не вдалося, Полісся вибиває м'яч подалі.

64'
Чергова заміна в грі, тепер від господарів: замість автора голу Флоруца на поле вийшов Пінто.

62'
Ще одна заміна від житомирян: Брістрич замінив Будківського.

60'
Також заміна в Олімпії: замість Коїча гру продовжив Мотика.

59'
Підвійна заміна у складі Полісся: замість Майсурадзе та Мустафаєва на поле увійшли Тейлор та Козак.

56'
Гол! Пропускає Полісся! Флоруц отримав м'яч на фланзі, змістився в центрі і низом пробив у дальній кут воріт.

55'
По флангу прорвався Флоруц, однак сильна передача зовнішньою стороною стопи виявилася неточною.

53'
Небезпечно атакувала Олімпія, але не встиг нападник пробити. Волинець забирає м'яч у руки.

51'
Олімпія розвивала швидку атаку правим флангом і заробила кутовий.

49'
Майсурадзе отримав жовту картку за фол у центрі поля. Штрафний невдало реалізували гравці Олімпії.

47'
Назаренко класно повернувся в оборону та в підкаті перехопив м'яч.

46'
Другий тайм розпочався!

45'
Завершується перша половини гри! Нульова нічия за доволі рівної гри.

43'
Назаренко сигналізує про пенальті через влучання в руку. Свисток арбітра мовчить.

40'
Бултам небезпечно зміщувався в центр, однак Михайліченко в підкаті заблокував удар.

36'
Кілька ударів завдавали гравці Олімпії, однак Полісся все блокує.

35'
Коста на фланзі сфолив. Хотів гравець Полісся втекти в контратаку, тому не погоджується він з рішенням рефері.

33'
Коїч грубо зіграв у центрі поля. Ще один "гірчичник" у нашому матчі.

31'
Сілва та Будківський словесну перепалку влаштували. Арбітр виписав жовту картку обом гравцям.

30'
Флоруц намагався закидання виконати, але м'яч пішов за межі поля.

26'
Волинець кулаками рятує свою команду після удару головою.

25'

Сарапій збив на фланзі Балтума, небезпечний штрафний для словенців.

23'
Флоруц пробивав, але захисники Полісся блокують удар.

22'
Назаренко опинився на газоні після зіткнення з суперником, але свисток арбітра промовчав.

20'
У центрі поля Мустафаєв зірвав контратаку. Усним попередженням обмежився арбітр.

17'
По черзі команди контролюють м'яч, без просування до воріт суперника.

15'
Сілва намагався завдати дальній удар, однак постріл був заблокований.

13'
Гуцуляк небезпечно прострілював, але вдається Олімпії відбитися.

11'
Назаренко подавав на ближню стійку, однак ніхто не відреагував на цю передачу.

9'
Будківський зіштовхнувся після навісу з Відовшеком. Фол в атаці зафіксував арбітр.

8'
Полісся заробляє небезпечний штрафний на лівому фланзі.

6'
Контролює Полісся м'яч на власній половині поля, не поспішають гості в атаку.

3'
Намагалися житомиряни в контратаку втекти, однак порушив правила Гуцуляк.

2'
Класно Полісся запресингувало суперника. Довелося воротарю вибивати м'яч якомога далі.