Матч імені VAR: Німеччина обіграла Данію та вийшла в 1/4 Євро-2024

Станіслав Лисак — 30 червня, 00:21

Збірна Німеччина здобула перемогу над Данією в межах 1/8 фіналу Євро-2024.

Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь "бундестім". Вже на 4-й хвилині господарі ЧЄ вийшли вперед, однак арбітр скасував гол через офсайд.

Обидві команди непогано проявляли себе та створювали моменти до 36-ї хвилини, коли головному тренеру довелося призупинити гру через дощ, град та блискавки.

На початку другої половини гри Йоахім Андерсен вивів данців уперед, однак судді VAR помітили невеликий офсайд, а вже через кілька хвилин той же Андерсен привіз пенальті у свої ворота. Відеоопомічники побачили, як м'яч влучив у руку данському оборонцю. Кай Гаверц упевнено реалізував удар з 11-метрової позначки.

Фото — УЄФА

Фото — УЄФА

На 68-й хвилині Джамал Мусіала зумів подвоїти перевагу німців та зрівнятися в бомбардирській гонці з Жоржем Мікаутадзе.

Наприкінці поєдинку Флоріан Вірц зумів відзначитися забитим голом, проте його також скасували через офсайд, який перевірявся системою відеоповтору.

Чемпіонат Європи-2024, Німеччина
1/8 фіналу, 29 червня

Німеччина — Данія 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - 53 Гаверц (пен), 2:0 - 68 Мусіала

Німеччина: Ноєр, Кімміх, Рюдігер, Шлоттербек, Раум (Генрікс 81), Андріх (Джан 64), Гюндоган (Фюллькруг 64), Кроос, Сане (Антон 88), Мусіала (Вірц 81), Гаверц

Данія: Шмейхель, Андерсен, Вестергаард, Крістіансен (Ларсен 81), Бах (Крістіансен 81), Ділейні (Нергор 69), Гейб'єрг, Мехле, Ольсен (Поульсен 69), Гойлунд (Вінд 81), Еріксен

Попередження: Юльманн 41, Андерсен 57, Нагельсманн 59 (за межами поля), Андерсен 57, Мехле 60

Нагадаємо, що на шляху до 1/8 німці виграли групу A, здолавши Шотландію та Угорщину, а також підопічні Юліана Нагельсманна зіграли внічию зі Швейцарією.

У наступному раунді змагань "бундестім" зустрінеться з переможцем пари Іспанія — Грузія.