Франція — Бельгія 1:0. Мбаппе та компанія за допомогою автоголу вирвали путівку до чвертьфіналу Євро-2024

Getty Images

У понеділок, 1 липня, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи, у якому зустрінуться національні збірні Франції та Бельгії.

Матч пройде в Дюссельдорфі на "Дюссельдорф Арені". Стартовий свисток зустрічі пролунає о 19:00 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн починаючи з 18:50.

Стартові склади команд на матч:

Франція: Меньян, Тео Ернандес, Саліба, Упамекано, Кунде, Рабьо, Канте, Тчуамені, Грізманн, Мбаппе, Тюрам.

Бельгія: Кастельс, Теат, Вертонген, Фас, Кастань, Доку, Онана, Карраско, Де Брюйне, Опенда, Лукаку.

90'
Матч завершено! Франція виходить до чвертьфіналу!

90'
Рефері компенсував три хвилини. У бельгійців лишається надто мало часу на камбек.

87'
Автогол Вертонгена записано! Французи взагалі заб'ють без автоголу?

85'
Гол! Франція забиває! Коло Муані потужно пробив у Вертонгера, від коліна якого м'яч залетів у ворота.

82'
Доку гарно прискорився та покотив в центр на Де Брюйне, який сильним пострілом послав м'яч в кут воріт, але Меньян на місці.

78'
Після передачі Кунде Мбаппе з лінії штрафного пробив вище воріт!

76'
Вертонген отримав попередження за фол проти Упамекано.

73'
Саліба зі зручної позиції бив у ближній кут, але не влучив у ворота.

69'
Після скидання від Грізманна Тчуамені з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

66'
Грізманн пробив другим дотиком з центральної зони, але влучності йому забракло.

63'
Пішли заміни: у Франції замість Тюрама вийшов Коло-Муані. У Бельгії замість Опенда на поле вийшов Мангаля.

56'
Кунде прострілив з правого флангу, а Мбаппе пробивав в один дотик. Втім, влучності нападнику забракло.

49'
Сейв! Кастельс рятує бельгійців після удару із рикошетом від Тчуамені!

46'
Другий тайм розпочався! Поки без замін у складі обох команд.

45'
Перший тайм завершився з рахунком 0:0. Команди пішли на 15-хвилинну перерву.

45'

Рефері компенсував одну хвилину до першого тайму.

43'
Засильний пас Грізманна до центру штрафного в дотик на Тюрама.

39'
Тчуамені намагався влучити у дев'ятку ударом з-за меж штрафного, але трішки не вистачило влучності.

34'
Небезпечно! Кунде навісив з правого флангу, а Тюрам пробив головою, однак м'яч пройшов поруч з верхнім кутом.

29'
Онана виконав невдалу передачу на лівий фланг на Доку.

25'
Гірчичники заробили Грізманн та Рабьо. Аж троє французів вже на картці.

20'
Адрієн Рабьо здалеку пробив набагато вище воріт.

14'
Тчуамені отримав гірчичник за розмови. Він був вкрай незадоволений тим, що арбітр не помітив дотик Онана та призначив удар від воріт.

7'
Тюраму протистояли одразу троє суперників на правому фланзі, він випустив м'яч за межі поля.