Косово U-17 – Україна U-17 2:4: як це було

УАФ

У середу, 9 жовтня, збірна України з футболу U-17 зіграє матч першого раунду кваліфікації до чемпіонату Європи 2025 проти національної команди Косово.

Зустріч у бельгійському Генку та розпочнеться о 15:00 за київським часом. Чемпіон проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

90'

Матч завершено! Україна здобула вольову перемогу з рахунком 4:2 завдяки дублям Зудіна та Люсіна.

62'
ГОООООЛ! Павло Люсін вслід за Дмитром Зудіним оформлює дубль! 4:2 на користь України!

46'

Другий тайм розпочався!

45'

Перший тайм завершено!

26'
ГОООООЛ! Дмитро Зудін оформлює дубль і виводить Україну вперед!

24'
ГОООООЛ! Збірна України зрівнює рахунок! Павло Люсін відзначається у воротах господарів.

16'
ГОООООЛ! Дмитро Зудін забиває після передачі від Ярослава Милокоста! Україна скорочує розрив у рахунку – 2:1 на користь Косово!

12'
Гол! Косовари подвоюють свою перевагу. Забитий м'яч на рахунку Абдуллаху.

4'
Гол! Косово несподівано виходить вперед! Ахметі відзначається голом.

1'

Матч розпочався!

Нагадаємо, "синьо-жовті" зіграють у кваліфікаційній групі 4, де їхніми суперниками стануть Косово, Бельгія та Казахстан.