Де Дзербі розкритикував свого гравця, який зробив дубль у ЛЧ

Тренер Марселя та колишній наставник Шахтаря Роберто Де Дзербі перелічив список речей, які Мейсон Грінвуд "повинен навчитися", після того, як нападник Марселя забив два голи в матчі Ліги чемпіонів проти бельгійського Юніон Сен-Жильуаз.
Його слова передає Goal.com.
"Так, я вважаю його одним з найкращих нападників Європи. Але навіть він, коли ми ведемо 3:1, повинен навчитися контролювати м'яч, не форсувати події і не втрачати володіння. І це не є необґрунтованою вимогою, що не означає, що ми незадоволені Грінвудом".
"Він чудовий гравець, але в таких моментах, на мою думку, йому також потрібно докласти зусиль, щоб трохи довше утримувати м'яч, дати нам трохи більше перепочинку, бути більш послідовним у захисті, принаймні утримуючи свою позицію", - характеризує виступ гравця італійський фахівець.
Цього сезону англійський гравець відіграв за Марсель 20 матчів, записавши у свій пасив 13 голів та 4 результативні передачі.
Його данський партнер по команді П'єр-Еміль Гейб'єрг підтримав думку тренера, додавши:
"Іноді він може покращити свою гру, граючи до кінця матчу. Те, що він робить для нас, для команди, є величезною перевагою. Він чудовий хлопець, і я вважаю, що він заслуговує на те, що отримує. Це добре для нас".
Матч Юніон Сен-Жілуаз – Марсель закінчився з рахунком 2:3 на користь Марселя. Вихованець академії Манчестер Юнайтед Мейсон Грінвуд зробив гол за рахунку 1:1 на 41-й хвилині та забив дубль на 58-й, зробивши рахунок 1:3 на користь французької команди.
Нагадаємо, у 2022 році Грінвуда відсторонили від футболу за звинуваченням у спробі зґвалтування, нападі з нанесенням тілесних ушкоджень, а також у контрольованій і примусовій поведінці. 23-річний англієць заперечував звинувачення, які згодом були зняті Королівською прокуратурою.
