Він запропонував новий контракт, – Аморім розповів про зустріч із власником Манчестер Юнайтед

Головний тренер Манчестер Юнайтед Рубен Аморім відповів на питання щодо його зустрічі зі співвласником клубу сером Джимом Реткліффом.
Слова 40-річного португальця наводить Manchester Evening News.
Вчора, 18 вересня, Реткліфф прилетів на гелікоптері на тренувальну базу клубу в Керрінгтоні заради низки зустрічей, у тому числі з Аморімом. Під час пресконференції перед матчем проти Челсі наставника "червоних дияволів" попросили поділитися подробицями його розмови з бізнесменом.
"Новий контракт. Він пропонував мені новий контракт (сміється). Ні, це були звичайні речі, щоб показати свою підтримку, пояснюючи, що це довгостроковий проєкт.
Він багато разів повторював, що це мій перший сезон. Для мене це не так. Але це звичайні речі. Я розмовляв з ним, Омаром (Беррада, гендиректор МЮ) і Джейсоном (Вілкокс, спортивний директор МЮ), намагаючись ознайомитися з усіма даними про команду.
Тож це була звичайна зустріч, і ми мали кілька таких. Але в цей момент це нормально, що люди звертають на це увагу", – сказав Аморім.
Матч п'ятого туру АПЛ між Манчестер Юнайтед та Челсі проходитиме на "Олд Траффорд" завтра, 20 вересня. Гра розпочнеться о 19:30 за київським часом.
Нагадаємо, що, незважаючи на провальний рік, Манчестер Юнайтед оголосив про рекордних дохід за сезон-2024/25.
Раніше стало відомо, що легендарний форвард Манчестер Юнайтед Ерік Кантона закликав ФІФА та УЄФА відсторонити від змагань всі ізраїльські команди, порівнявши цей випадок з баном Росії.
