Харькова зупинилася за крок до п'єдесталу: результати українських шпажисток на КС в ОАЕ

Микола Дендак — 18 травня, 22:19

Українські шпажистки не змогли вибороти нагороди на Кубку світу з фехтування в Ель-Фуджайрі (ОАЕ).

Про це повідомляє Федерація фехтування України.

Найкращий результат показала Влада Харькова, яка зупинилася за крок від п'єдесталу, поступившись італійці Альберті Сантуччо у чвертьфіналі (15:7). Тож українка посіла 8 місце. Вона вдруге в кар'єрі увійшла в топ-8 на такому рівні змагань. Минулого разу це було 6 місце в травні 2023 року в Колумбії.

Також в топ-16 увійшла Олена Кривицька. в 1/8 фіналу вона програла француженці Ор'ян Малло-Бретон (15:9).

168. Дарина Заболотна

Нагадаємо, напередодні українська шаблістка Ольга Харлан здобула срібло на Кубку світу в Пловдиві.

Кривицька Мазур Кубок світу з фехтування Влада Харькова Джоан-Фейбі Бежура Інна Бровко Емілі Конрад Анна Максименко