Жанмонно впала сама: Седнєв проаналізував драматичний фінал сезону Кубку світу

Франциска Пройс
Getty Images
Французька біатлоністка Лу Жанмонно впала на останньому колі жіночого масстарту в норвезькому Голменколлені, яким завершився сезон Кубка світу 2024/25.
В ексклюзивному коментарі "Чемпіону" ситуацію проаналізувавв ексбіатлоніст збірної України Сергій Сєднєв. На його думку, німкеня Франциска Пройс діяла в межах правил.
"Пройс немає за що звинувачувати. Жанмонно, ймовірно, зачепилася за власну палицю. Поруч був щит, вона намагалася щільніше пройти палицями, тому, мабуть, і впала. У контактній боротьбі зайняти внутрішній радіус – це класика. Пройс діяла дуже лояльно, не затискала суперницю", – сказав Сєднєв.
На думку Сєднєва, Пройс виявилася психологічно більш стійкою за менш досвідчену суперницю.
"Мені здається, Жанмонно не витримала напруги. Вона пішла на фінішне коло в стресі. Коли на кону Великий кришталевий глобус, витримати психологічний тиск важко. Француженка виявилася не готовою до такої драматичної розв’язки. Перемагає найсильніший", – додав він.
Нагадаємо, інцидент стався на останньому повороті масстарту. Після падіння Жанмонно, Франциска Пройс фінішувала першою, що дозволило їй виграти загальний залік Кубка світу та здобути Великий кришталевий глобус.