Українська правда

Чотириразовий чемпіон НБА домовився про викуп контракту з Далласом

Руслан Травкін — 21 серпня 2026, 22:37
Чотириразовий чемпіон НБА домовився про викуп контракту з Далласом
Клей Томпсон
x.com/dallasmavs

Чотириразовий чемпіон НБА у складі Голден Стейт Ворріорз Клей Томпсон вийде ринку вільних агентів. Він домовився про викуп контракту з Далласом, за який виступав останні 2 сезони.

Про це повідомила пресслужба Маверікс. За інформацією авторитетного інсайдера Шемса Чаранії, баскетболіст невдовзі стане гравцем Маямі. 

У Томпсона залишався останній рік за поточною угодою із зарплатою 17,5 млн доларів. 

Деталей немає, але, напевно, він відмовився від кількох мільйонів заради виходу на ринок вільних агентів. 

У сезоні-2025/26 Клей набирав 11,7 очка, 2,1 підбирання та 1,4 передачі за 21,7 хвилини на паркеті в 69 матчах чемпіонату, реалізуючи 38,3% триочкових кидків.

36-річний Томпсон з 2011 по 2024 рік виступав за Голден Стейт. У складі "воїнів" захисник чотири рази ставав чемпіоном НБА, а також двічі (2016, 2019) зазнавав поразки у фінальній серії.

Баскетболіст 5 разів обирався на Матч зірок, а в 2016-му виграв конкурс триочкових кидків.

У складі збірної США він ставав чемпіоном світу 2014 та переможцем Олімпіади-2016.

Нагадаємо, гравець збірної України Іссуф Санон визначився з клубом на сезон-2026/27. 

Клей Томпсон НБА