Рассел виграв Гран-прі Австрії через аварію Норріса та Ферстаппена

Станіслав Лисак — 30 червня, 17:29

Пілот Мерседес Джордж Расселл здобув перемогу на десятому етапі Формули-1 — Гран-прі Австрії. Для британця ця перемога стала другою у Ф-1.

Другим фінішував гонщик Макларен Оскар Піастрі, третім став Карлос Сайнс з Феррарі.

Вже на початку гонки один із лідерів особистого заліку Шарль Леклер зламав переднє антикрило після зіткнення з Оскаром Піастрі. Через це монегаску довелося їхати на ранній піт, що зламало його плани на цей етап.

Макс Ферстаппен та Ландо Норріс тривалий час вели близьку боротьбу за перемогу. На 64-му колі британець та нідерландець зіткнулися в третьому повороті та обидва пробили колеса, що дозволило Расселлу стати лідером перегонів.

Норріс зійшов з дистанції, а Ферстаппен зумів фінішувати лише п'ятим, що все одно дозволило йому відірватися від найближчих переслідувачів в особистому заліку — Леклера та Норріса.

10. Заубер - 0

Наступний етап Формули-1 відбудеться у Великій Британії. Основна гонка розпочнеться 7 липня, о 17:00 за київським часом.