Жіноча збірна України фінішувала сьомою в естафеті на етапу Кубку світу в Солжер Голлоу

— 9 березня, 22:39

Жіноча збірна України з біатлону стала 7-ю в естафеті восьмого етапу Кубку світу-2024 у американському Солджер Голлоу.

Україну представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Христина Дмитренко та Ірина Петренко

Перемогу здобула збірна Норвегії, другими фінішували біатлоністки з Німеччини, трійку замкнули шведські спортсменки.

7. Україна (0+6) +2:17,8

Змагання у Солджер Голлоу продовжаться в ніч з 9 на 10 березня чоловічим спринтом, де також буде представлена Україна. Гонка розпочнеться о 00:05 за київським часом.

Сьогодні, 9 березня, Юлія Городна стала 14-ю в масстарті на восьмому етапі Кубку IBU в австрійському Обертілліаху.

Напередодні шість медалей здобули українські парабіатлоністи в другий день чемпіонату світу в канадському Принс-Джорджі.