Жіночий масстарт: огляд гонки чемпіонату світу

Віктор Слюсаренко — 18 лютого, 19:25

Українська біатлоністка Христина Дмитренко фінішувала на 27 місці на чемпіонату світу в Нове-Место.

Гонку виграла француженка Жустн Бреза-Буше. Друге та третє місця відповідно посіли Ліза Віттоцці (Італія) та Лу Жанмонно (Франція).

Дмитренко припустилася трьох промахів, що завадило показати хороший результат. Втім її виступ на чемпіонаті світу у Чехії став дуже хорошим, що дозволило заявити про себе, як біатлоністку, від якої варто у майбутньому очікувати високих результатів.

• 27. Христина Дмитренко (1+0+1+1) +4:17,9

Напередодні жіноча збірна України фінішувала п'ятою в естафеті на ЧС. Тренер національної команди Микола Зоц вважає цей результат завищеним.

Зазначимо, що чемпіонат світу завершиться сьогодні, 18 лютого, чоловічим масстартом. Початок о 17:30. У ньому виступлять українці Антон Дудченко та Дмитро Підручний.