Збірна Франції здолала Англію в 1/4 фіналу ЧС-2022

Визначився четвертий півфіналіст турніру
10.12.2022 23:14 1844 0

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Франції святкувала перемогу над Англією.

На 17-ій хвилині зустрічі Грізманн відпасував на Чуамені, який задав неймовірного удару з далекої відстані - м’яч влучив у лівий нижній кут воріт, оминувши здивованого голкіпера.

У середині першого тайму матчу Кейн отримав вивірену передачу в штрафному майданчику  - голкіпер французів Льоріс видав чудовий сейв. На старті другого тайму Беллінгем отримав передачу на межі штрафного майданчика та пробив під перекладину - Льоріс парирував удар.

На 52-ій хвилині зустрічі Чуамені агресивно пішов у підкат проти гравця збірної Англії - призначено пенальті, яке  Кейн холоднокровно реалізовував - 1:1.

На 70-ій хвилині матчу Магвайр чудово зорієнтувався у штрафному майданчику та пробив - його удару головою трохи бракувало влучності і м'яч лише ковзнув по лівій штанзі воріт.

Через вісім хвилин Жіру увірвався в штрафний майданчик та замкнув поперечну передачу Грізманна, забивши дивовижним ударом зблизька в лівий кут воріт - 2:1.

Вже на 80-ій хвилині Маунт впав у штрафному майданчику в боротьбі із суперником і після перегляду VAR у ворота французів було призначено ще одне пенальті. Вдруге Кейн не переграв Льоріса, пробивши вище воріт.

Матч завершився з рахунком 2:1. Збірна Франції стала четвертим півфіналістом турніру. У матчі 1/2 фіналу, який відбудеться 14 грудня, Франція зіграє з Марокко, яка сьогодні переграла Португалію.

Раніше до півфіналу вийшли збірні Хорватії та Аргентини, які у чвертьфіналі відповідно перемогли Бразилію та Нідерланди.