Українська правда

Гірські лижі. Шиффрін виграла другий слалом поспіль

Олег Дідух — 23 листопада 2025, 15:55
Гірські лижі. Шиффрін виграла другий слалом поспіль
Мікаела Шиффрін
Getty Images

Зіркова американська гірськолижниця Мікаела Шиффрін здобула другу поспіль розгромну перемогу в слаломі на Кубку світу сезону-2025/26. В неділю, 23 листопада, а австрійському Гурглі вона на 1,23 секунди випередила представницю Албанії Лару Кольтурі, яка була другою і минулого тижня в фінському Леві.

Топ-3 замкнула чинна чемпіонка світу в слаломі, швейцарка Каміль Раст, яка у боротьбі за подіум на 0,18 секунди випередила свою партнерку по команді Венді Холденер.

Підсумкові результати:

Після етапу в Гурглі гірськолижники відправляються в північноамериканське турне. Наступний етап Кубку світу відбудеться в Коппер Маунтін (штат Колорадо, США). 27-28 листопада змагатимуться чоловіки, 29-30 листопада – жінки.

Напередодні чоловічий слалом виграв Пако Расса.

Мікаела Шиффрін Кубок світу з гірських лиж Лара Кольтурі
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік