Абраменко: Розраховуємо на сім олімпійських ліцензій

Старший тренер національної збірної команди з лижної акробатики Олександр Абраменко очікує на здобуття семи ліцензій на Олімпійські ігри-2026.
Цитує наставника пресслужба НОК України.
"Попереду у лижних акробатів насичений графік – збірна вирушає через океан. "Новий рік, як завжди, зустрінемо за кордоном. 29 грудня вилітаємо до Америки, а вже 2 січня маємо бути в Канаді для участі на перших двох етапах Кубка світу у новому році. Далі знову два етапи у США, а до Європи — у швейцарське Айроло — повернемося 21 січня. Там ми проведемо заключний навчально-тренувальний збір напередодні Олімпійських ігор", – сказав він.
Також Абраменко налаштований оптимістично у питанні
"Остаточний рейтинг буде відомий 13 січня після етапу в Лейк-Плесіді. Ми розраховуємо на сім ліцензій: чотири для чоловіків та три для жінок. Ліцензії у нашому виді спорту іменні, тож якщо спортсмен у рейтингу – він їде на Ігри", – розповів Абраменко.
Нагадаємо, у грудні Олександр Окіпнюк здобув перемогу на першому етапі Кубку світу у фінській Руці.
