Усик зробив милі фото з сином: зворушливі сімейні кадри

Чемпіон світу з боксу Олександр Усик знову потішив своїх прихильників, поділившись милими сімейними фото.
На знімках боксер позує разом із сином Михайлом, який живе наразі зі своїм братом та бабусею в Іспанії, на тлі моря та місцевої інфраструктури.


Нагадаємо, Олександр та Катерина виховують чотирьох дітей – двох синів і двох доньок. Старший син, Кирило, народився у 2010 році, донька Єлизавета – у 2012 році, Михайло, з'явився на світ у 2015 році, а в 2024 році народилася Марія.
Раніше повідомлялося, що боксерська організація зобов'язала українця провести бій проти Паркера та надала сторонам 30 днів на підписання контракту.
Напередодні стало відомо про те, що Олександр може провести бій із американським блогером та боксером Джейком Полом.