Збірна Туреччини з голом Гюлера здолала Грузію на Євро-2024

Олександр Булава — 18 червня, 20:57

Збірна Туреччини переграла Грузію у першому турі групового етапу Євро-2024.

Матч завершився з рахунком 3:1.

Рахунок у поєдинку був відкритий на 25-й хвилині, коли правий захисник збірної Туреччини Мерт Мюлдюр неймовірним ударом з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі (1:0).

Фото - УЄФА

Фото - УЄФА

Вже через хвилину туркам вдалася стрімка контратака — простріл з флангу замкнув 19-річний півзахисник Ювентуса Кенан Їлдіз. Однак у підсумку гол був скасований через мінімальний офсайд.

Збірна Грузії зрівняла рахунок на 32-й хвилині. Після прострілу з флангу в один дотик переправив м'яч у ворота 23-річний нападник Меца Жорж Мікаутадзе (1:1).

Фото - УЄФА

Фото - УЄФА

Друга половини гри розпочалася з активності гравців збірної Туреччини, які фактично затиснули грузинів біля їх воріт. Їх старання завершились голом 19-річного півзахисника Реала Арда Гюлера з-за меж штрафного майданчика (2:1).

Фото - УЄФА

Фото - УЄФА

Збірна Грузії майже одразу могла шанс відігратися, однак удар Гіоргі Кочорашвілі прийняла поперечина воріт Мерта Гюнока.

На останніх хвилинах гри збірна Туреччини відзначилась третім голом. М'яч у пусті ворота суперника переправив Керем Актюркоглу.

Чемпіонат Європи-2024, Німеччина
Група F, 1 тур, 18 червня

Туреччина — Грузія 3:1 (1:1)

Голи: 1:0 - 25 Мюлдюр, 1:1 - 32 Мікаутадзе, 2:1 - 65 Гюлер, 3:1 - 90+7 Актюркоглу

Туреччина: Гюнок, Бардакджи, Акайдин, Мюльдюр (Челік 85), Кадиоглу, Айхан(Демірал 79), Чалханоглу (Озджан 90+2), Кекчю, Гюлер (Язиджи 79), Йилдиз (Актюркоглу 85), Йилмаз

Грузія: Мамардашвілі, Двалі, Кашія, Кверквелія (Зівзівадзе 85), Какабадзе, Цітаїшвілі (Лочошвілі 74), Кочорашвілі, Меквабішвілі (Алтунашвілі 89), Чакветадзе (Давiташвiлi 73), Кварацхелія, Мікаутадзе

Попередження: 35 Бардакджи, 89 Чалханоглу — 55 Квірквелія

Наступний матч Туреччина зіграє 22 червня проти Португалії. В цей же день команда Грузії зустрінеться з Чехією.

Напередодні матчу турецькі та грузинські вболівальники влаштували масову бійку на "Вестфалленштадіон" у Дортмунді.