Минай з камбеком вирвав перемогу над Ворсклою у 28 турі УПЛ

Владислав Уткін — 11 травня, 15:33

Минай здобув вольову перемогу над Ворсклою в матчі 28 туру Української Прем'єр-ліги.

Поєдинок завершився з рахунком 2:3.

Першими забили полтавці. На 36 хвилині забив Євген Павлюк. На 55 хвилині Ворскла подвоїла перевагу, забитим м'ячем відзначився Антон Глущенко.

За рахунку 2:0 гра була перервана через повітряну тривогу.

Ця пауза зіграла на користь закарпатцям, адже вони за останні 15 хвилин матчу зуміли відігратися. На 74 хвилині відзначився Артур Ременяк. А на 80 хвилині Павлюк забив гол, проте цього разу у свої ворота.

На 90+11 хвилині Минай зробив неймовірне та вирвав перемогу в матчі, реалізувавши пенальті.

Чемпіонат України — УПЛ
28 тур, 11 травня

Ворскла — Минай 2:3 (1:0)

Голи: 1:0 — 36 Павлюк, 2:0 — 55 Глущенко, 2:1 — 74 Ременяк, 2:2 — 80 Павлюк (аг), 2:3 — 90+11 — Вітенчук.

Ворскла: Ісенко, Павлюк, Крупський, Кане, Сіссоко, Пердута, Скляр, Бацула, Мякушко, Глущенко, Степанюк.

Минай: Кемкін, Дмитрук, Прокопчук, Чуєв, Скиба, Петько, Вітенчук, Кораблін( Гунічев 46'), Устименко, Ременяк, Вакула.

Попередження: Степанюк 28 Скиба 35, Петько 3.

Неймовірний камбек дозволив ужгородцям піднятися на 15 місце чемпіонату, маючи тепер 22 очки в активі.

Зі свого боку полтавці посідають 9 місце із 30 заліковими пунктами в активі.

Нагадаємо, у минулому турі Минай поступився Вересу, а Ворскла програла Металісту 1925.