Українська правда

Він все обміркує: Скалоні – про участь Мессі у чемпіонаті світу

Андрій Мошкун — 9 вересня 2025, 12:52
Він все обміркує: Скалоні – про участь Мессі у чемпіонаті світу
Getty Images

Головний тренер національної збірної Аргентини з футболу Ліонель Скалоні заявив, що поки не знає, чи братиме участь у чемпіонаті світу-2026 Ліонель Мессі.

Про це він розповів Goal.com.

"Я не вважаю правильним сьогодні називати якісь відсотки, бо чесно кажучи, не знаю. Багато чого може трапитися. У нас уже є основна група гравців, і всі це знають. Далі, коли дізнаємося, скільки місць буде у нас в заявці, ми прийматимемо рішення. Щодо Лео (Мессі – ред.), я з ним не розмовляв про чемпіонат світу. Я знаю лише те, що він сказав публічно, і він все обміркує", – заявив Скалоні.

Також тренер додав, що поки не знає, чи залишиться він на своєму посту після фінальної частини чемпіонату світу з футболу-2026:

"Я зосереджуюся лише на найближчих завданнях. Я ніколи не був людиною, яка планує надто далеко вперед. Не вважаю це правильним, адже це відволікає від сьогодення. Наразі я почуваюся тут добре".

Мессі дебютував за збірну Аргентини ще в 2005 році. Сумарно провів 194 матчі та забив 114 голів, за обома показниками він є рекордсменом "Альбіселесте".

Зі збірною Аргентини Мессі виграв чемпіонат світу-2022, Копа Америка 2021 і 2024 років, а також Фіналіссіму-2022.

10 вересня збірна Аргентини завершить відбір до ЧС-2026 виїзним матчем проти Еквадору.

Раніше Мессі провів останній домашній матч за збірну Аргентини.

Ліонель Мессі Збірна Аргентини з футболу Чемпіонат світу-2026 з футболу Ліонель Скалоні ЧС-2026