Румунія — Україна 3:0. Як збірна України програла на старті Євро-2024

Збірна України поступилася Румунії в межах першого туру чемпіонату Європи-2024.

Гра відбувалася на стадіоні "Арена Мюнхен".

Матч завершився! Збірна України розгромно поступається Румунії на старті Євро-2024.

90'
Мудрик наважився на дальній удар, але прямо в голкіпера влучив.

90'
Яремчук пробивав зльоту, однак влучив у поперечку.

90'
4 хвилини додав арбітр до основного часу.

90'
Мудрик подавав з лівого флангу, але Ніце вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

89'
Заміна в складі збірної Румунії: замість Станчу на поле вийшов Раковіцан.

88'
Довбик невдало прийняв передачу від Малиновського і м'яч пішов у руки воротарю.

86'
Закидання пішло на Яремчука, але Роман не встиг до м'яча. Удар від воріт.

84'
Довбик вивів Мудрика на ударну позицію, але Михайло пробив повз ворота.

83'
Ще одна заміна від Реброва. Замість Судакова на поле вийшов Малиновський.

82'
Станчу в центрі поля заробив штрафний.

81'
Діагональ пішла на Ярмоленка, однак Андрій не встиг до цього м'яча.

80'
Після подачі зі штрафного м'яч від захисника пішов у бік воріт, але голкіпер знову парирує удар.

79'

Проти Мудрика порушили правила в центрі поля. Марін відмахнувся від Михайла та заробив "гірчичник".

78'
Яремчук пробивав з розвороту, але влучив у Довбика.

77'
Судаков небезпечно пробивав з дальньої дистанції, Ніце тягне цей удар.

76'
Подвійна заміна в складі збірної Румунії: замість Маріна та Дрегуша вийшов Рус та Пушкаш.

75'
Мудрик по центру прорвався, але пас на Довбика виявився невдалим.

73'
Заміна в складі збірної України замість Коноплі на поле вийшов Тимчик.

71'
Подавав Мудрик з корнера, але румуни відбиваються.

70'
Пробивав Судаков, але від захисника м'яч пішов на кутовий.

69'
Мудрика збили перед штрафним майданчиком, небезпечний штрафний.

67'
Жовту картку отримав Юхим Конопля за небезпечний підкат.

65'
Ярмоленко небезпечно пробивав, але пробив над поперечиною.

63'

Тепер три заміни від Сергія Реброва. Замість Степаненка, Шапаренка та Циганкова на поле вийшли Бражко, Яремчук та Ярмоленко.

61'
Подвійна заміна в складі збірної Румунії: замість Мана та Комана на поле вийшла Хаджі та Міхейле.

59'
Переглядав арбітр VAR епізод на можливий офсайд, але все ж зарахував гол.

57'
3:0! Румунія громить збірну України. Ман прострілив у штрафний майданчик після розіграшу корнера і Дрегуш забив у порожні ворота.

56'
Раціу пробивав з гострого кута. Лунін переводить м'яч на кутовий.

55'
Матвієнко подавав у штрафний майданчик, але Ніце забрав м'яч у руки.

53'
Гол! Румунія подвоює рахунок у грі! Марін пробив з дальньої дистанції і влучив точно в дальній кут.

52'
Мудрик наважився на удар після врив у штрафний майданчик, але пробив у захисника.

51'
Судаков втікав у швидку атаку, але забарився з м'ячем і віддав назад.

50'
Марін флангом намагався розвивати атаку, але віддав пас за бокову лінію.

49'
Судаков наважився на дальній удар, повз ворота пішов м'яч.

48'
Михайло Мудрик подавав з лівого флангу, відбиваються румуни.

47'
Закидання на Довбика пішло, але трохи перелетів м'яч Артема.

46'
Другий тайм розпочався!

45'
Закидання пішло на Судакова, але корпусом його відтиснули.

45'
Судаков невдалу передачу віддав на Михайла Мудрика.

45'

Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.

44'
Продовжується гра після паузи.

43'

Степаненко зіткнувся з Маріном у центрі поля. Медики на поля надають допомогу румунському півзахиснику.

42'
Довбик боровся з Бюрке в штрафному майданчику і випустив м'яч за межі поля.

41'
Конопля невдало віддав на Циганкова, удар від воріт для збірної Румунії.

39'
Станчу намагався виконати "сухий лист", однак влучив у поперечку!

38'
Ман небезпечно пробивав з флангу, від ноги Матвієнка м'яч пішов на кутовий.

37'
Мудрик підібрав м'яч у штрафному майданчику, але скидка на Степаненка вийшла засильною.

36'
Мудрик подавав з лівого флангу, Дрегушін вибив головою м'яч на кутовий.

35'
Збірна Румунії розіграла корнер, відбиваються підопічні Сергія Реброва.

33'
Пішла подача зі штрафного, вибивають українці м'яч на кутовий.

31'

На фланзі Шапаренко порушив правила. Штрафний для збірної Румунії.

29'
Гол! Збірна Румунії відкриває рахунок у матчі! Матвієнко віддав на Луніна, Андрій невдало виніс м'яч і Станчу потужно пробив з-за меж штрафного майданчику в дальній кут.

29'
З правого флангу пішла подача від збірної Румунії, Лунін забирає м'яч у руки.

28'
Пішла подача в центр штрафного майданчику, однак українці відбиваються.

27'
Швидко в атаку вибігли румуни, Матвієнко встиг заблокувати м'яч — кутовий.

26'
Циганков невдало зараз пішов у дриблінг, однак зберегти м'яч вдалося.

25'
Циганков невдало подав з кутового, збірна Румунії буде розвивати свою атаку.

24'
Раціу подавав з правого флангу, м'яч від Зінченка пішов у руки Луніну.

23'
Активно пресингують українці суперників і не дають швидко вийти з оборони в атаку.

22'
Довбик пробивав з дальньої дистанції, вище воріт пішов м'яч.

21'
Конопля виконував простріл з правого флангу, кутовий для збірної України.

20'
Закидання пішло на Комана, засильною вийшла ця передача.

19'
Перепасовуються підопічні Реброва на половині поля суперника, однак до воріт суперника просунутися не вдається.

18'
Судаков задалеко відпустив м'яч і збив суперника в центрі поля.

17'
Дрегуш намагався розвернутися перед штрафним майданчиком збірної України, однак втратив м'яч.

16'
Закидання на Мудрика пішла, однак Михайло не зміг зачепитися за м'яч.

15'
З правого флангу розвивалася атака румунів, однак до удару справа не дійшла.

13'
Циганков на фланзі намагався втікти від двох гравців збірної Румунії, але м'яч рикошетом від ноги Бурке пішов у руки голкіперу.

12'
Судаков намагався пробити з-за меж штрафного майданчику, але захисник заблокував цей удар.

11'
Довбик корпусом намагався відтіснити захисника, однак два обронця змогли забрати м'яч в нападника збірної України.

10'
Судаков боровся з Дрегушіном на фланзі і втратив м'яч.

9'
Після зіткнення Забарний трохи на газоні посидів, але зміг продовжити гру.

7'
Пробивав Станчу з центра поля, Лунін забирає м'яч у руки.

6'
З лівого флангу пішла подача на Довбика, однак румуни відбиваються.

5'
Марін у центрі поля підштовхнув Судакова, стандарт для збірної України.

4'

Контролюють підопічні Реброва м'яч і не поспішають вперед.

3'
Закидання на Довбика пішло, однак голкіпер вийшов із воріт і забрав м'яч у руки.

2'
Втікали у швидку атаку гравці збірної України, Михайло Мудрик трохи затримався з м'ячем і віддав неточну передачу.

1'

Матч розпочався!

Звучить гімн Румунії.

Лунає гімн України!

Команди виходять на поле!

Гравці національної команди розминаються напередодні поєднку.

УАФ нагадала завдяки кому збірна України може грати на континентальній першості.

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Румунія: Ніце, Раціу, Дрегушін, Бурке, Банку, М. Марін, Р. Марін, Ман, Станчу, Коман, Дрегуш

Україна: Лунін, Конопля, Забарний, Матвієнко, Зінченко, Степаненко, Циганков, Шапаренко, Судаков, Мудрик, Довбик

Окрім Румунії, на груповому етапі чемпіонату Європи українці зіграють проти Бельгії та Словаччини.

Нагадаємо, збірна України пробилася на Євро-2024 через плей-оф. Спершу "жовто-сині" видали суперкамбек проти Боснії і Герцеговини, а потім здобули вольову перемогу над Ісландією.