Конте почав із поразки, Довбик зіграв 90 хвилин за Рому: результати 1 туру Серії А

Руслан Травкін — 18 серпня, 23:42
Антоніо Конте
Getty images

Сьогодні, 18 серпня, відбулися матчі 1 туру Серії А сезону-2024/25.

Болонья, яка за підсумками минулого сезону здобула путівку до Ліги чемпіонів, приймала Удінезе. Господарі володіли ініціативою, проте гра завершилася результативною нічиєю.

Повний провал стався у дебютній грі Антоніо Конте на чолі Наполі. "Партенопеї" без шансів програли Вероні.

Чемпіонат Італії — Cерія А
18 серпня, 1 тур

Болонья — Удінезе 1:1 (1:1)

Голи: 1:0 — Орсоліні (57, пен), 1:1 — Джанетті (68)

Верона — Наполі 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 — Роша (50), 2:0 — Москера (75), 3:0 — Москера (90+4)

Кальярі — Рома 0:0

Артем Довбик вийшов у старті. Відіграв 90 хвилин, міг забивати, але м'яч після його удару на 80-й хвилині потрапив у перекладину.

Лаціо — Венеція 3:1 (2:1)

Голи: 0:1 — Андерсен (3), 1:1 — Кастельянос (11), 2:1 — Дзакканьї, 3:1 — Альтаре (83)

17 серпня відбулося у Серії А чотири поєдинки. У кожному з них фінальний свисток арбітра не зафіксував переможця.

Болонья Венеція Верона Кальярі Лаціо Наполі Рома Чемпіонат Італії, Серія А Удінезе