Рома Довбика викупить одноклубника Малиновського

Воротар Аталанти П'єрлуїджі Голліні посеред сезону змінить клубну прописку.
Про це повідомляє Ніколо Скіра.
За інформацією джерела, Рома домовилася з "богинею" про трансфер 29-річного італійця. Футболіст обійдеться клубу Артема Довбика в один мільйон євро. Для нього вже підготували контракт до літа 2027 року.
Для того трансферу Аталанті доведеться перервати орендну угоду з Дженоа, за яку голкіпер виступає з початку цього сезону.
Спочатку він був основним першим номером "грифонів", але після травми втратив місце у воротах команди Руслана Малиновського.
Очікується, що в Римі Голліні стане дублером Міле Свілара. Саме для цього його нещодавно запропонували "джаллороссі".
Раніше Артем Довбик, який відзначився голом у матчі проти Дженоа (3:1), зізнався, що він не відчуває великого тиску в римському колективі.