Ліверпуль здобув впевнену перемогу над Міланом

Богдан Войченко — 17 вересня, 23:59
Мілан - Ліверпуль
Getty Images

У вівторок, 17 вересня, відбувся матч першого туру Ліги чемпіонів між Міланом та Ліверпулем. "Червоні" приїхали в гості до "россонері", обігравши їх з рахунком 3:1.

У першому таймі були забиті три голи. Першими вразити ворота суперників зумів Мілан. Вже на 3-й хвилині Крістіан Пулішич вивів свою команду вперед.

На 23-й хвилині Ібрагіма Конте зрівняв рахунок після точної передачі від Трента Александер-Арнольда.

Вже під завісу тайму Вірджил Ван Дейк вище за всіх вистрибнув після подачі з кутового від Константіноса Цимікаса. На 41-й хвилині "червоні" вийшли вперед.

Поставив крапку у грі хавбек Домінік Собослай, який на 67-й хвилини відзначився з асисту Коді Гакпо.

Наступний свій матч у Лізі чемпіонів Мілан проведе 1 жовтня проти Баєра, а Ліверупуль 2 жовтня зустрінеться з Болоньєю.