Кучер підтвердив відхід з Чорноморця

Головний тренер Чорноморця Олександр Кучер підтвердив свій відхід з клубу.
Його слова передає ТаТоТаке.
"Приблизно п'ять днів назад мені зателефонував президент клубу Олександр Грановський: "Так і так… Склалася певна ситуація, спонсори хочуть запросити нового тренера".
Чи було це несподіванкою? Ні, вже по ходу сезону я відчував: щось таке можливо. Коли керівництво пробує впливати на тренерські моменти, це означає - є хтось, хто шепоче на вушко", - сказав він.
Фахівець не став заперечувати проти рішення керівництва та не збирається судитися з клубом.
"Хочете - будь ласка. Мій контракт діє ще рік: влітку я відмовився від пропозицій з клубів УПЛ та з-за кордону, тому що хотів повернути Чорноморець в прем'єр-лігу. Давайте домовлятися".
Вважаю, що погодився на максимально лояльні для клубу умови. Визначили терміни розрахунку. Судитися з Чорноморцем - це останнє, чого мені б хотілося", - розповів Кучер.
Нагадаємо, Кучер очолив Чорноморець у березні цього року, однак не зміг зберегти прописку "моряків" в УПЛ.
Наразі "моряки" посідають третю сходинку в турнірній таблиці Першої ліги, маючи в активі 38 очок.
