Українська правда

Гашек: Президент ФІФА або дуже дурний, або підтримує Росію

Сергій Шаховець — 4 лютого 2026, 18:21
Гашек: Президент ФІФА або дуже дурний, або підтримує Росію
Домінік Гашек
Сторінка Гашека у мережі "Х"

Легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек відреагував на заяву президента ФІФА Джанні Інфантіно щодо повернення Росії до міжнародних турнірів.

Відповідний допис олімпійський чемпіон опублікував на своїй сторінці у мережі "Х".

Дворазовий володар Кубку Стенлі жорстко розкритикував президента ФІФА за підтримку Росії та закликав зупинити повернення російських команд у міжнародний футбол.

"Президент ФІФА або дуже дурний, або підтримує Росію у її імперіалістичних цілях. Допуск російських спортсменів (які офіційно не засудили імперіалістичну війну Росії) до змагань з іншими означає створення величезної реклами дій Росії…

Ця багатотрильйонна реклама агресивної війни Росії та злочинів, пов'язаних із нею, призведе до ескалації імперіалістичної війни Росії, а це означатиме ще більше вбитих і скалічених людей. Ми не повинні цього допустити! Ми повинні це зупинити!", – написав Гашек.

Нещодавно Джанні Інфантіно висловився за повернення російських команд на молодіжному рівні. На думку президента ФІФА, відсторонення країни-агресорки від міжнародних змагань не принесло жодної користі.

Скандальну заяву Інфантіно вже розкритикував міністр молоді і спорту України Матвій Бідний. Американський політик Дон Бейкон закликав залишити в силі бан ФІФА проти Росії.

ФІФА Домінік Гашек Джанні Інфантіно
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік