Іспанія — Франція 2:1. Неймовірний Ямал вивів Фурію Роху в фінал Євро-2024

Збірна Іспанії зустрічається з Францією в півфінальному матчі чемпіонату Європи з футболу 2024.

Поєдинок між командами відбувається на стадіоні "Мюнхен Арена".

Матч завершено! Збірна Іспанії виходить в фінал Євро-2024!

90'
Грізманн головою пробивав після подачі з флангу, вище воріт пішов м'яч.

90'
Ще дві заміни від Де ла Фуенте: замість Ямала та Вільямса на поле вийшли Торрес та Субіменді.

90'
Ямал зривав контратаку за що отримав жовту картку.

90'
5 хвилин додав арбітр до основного часу.

87'
Камавінга грубо влетів у Кукурелью, жовта картка для французького півзахисника.

85'
Мбаппе проривався до штрафного майданчика, але пробити вдало не вдалося.

83'
Лапорт на газоні через невдале зіткнення в центрі поля. Схоже, що кров пішла з носу захисника.

81'
Ямал знову зміщувався в центр і пробивав небезпечно по воротах, трошки вище воріт пішов м'яч.

79'
Заміна в складі збірної Франції: замість Дембеле на поле вийшов Жіру.

78'
Меріно виграв боротьбу на фланзі та заробив аут для своєї команди.

76'
Подвійна заміна в складі Іспанії: замість Морати та Ольмо на поле вийшли Оярсабаль та Меріно.

73'

Дембеле виконував закидання на дальню стійку, пробити Мбаппе не вдалося, а удар Тео Ернандеса пішов вище воріт.

71'
Дембеле виконував чергову подачу з кутового, знову вдалося відбитися іспанцям.

69'
Барколя по флангу прорвався, однак ніхто не зміг відповісти на передачу прострільну.

67'
Дембеле впав перед штрафним майданчиком, свисток судді промовчав.

65'
Мбаппе не дуже вдало прийняв закидання від Камавінги через що, не зміг створити небезпеку біля воріт суперника.

63'
Дембеле виконував кутовий, однак удар Упамекано прийшовся в руки Сімону.

62'
Потрійна заміна в складі збірної Франції: замість Рабйо, Канте та Коло Муані на поле вийшли Камавінга, Грізманн та Барколя.

60'
Чуамені грубо зіграв проти Морати та заробив жовту картку.

58'
Дембеле класно по флангу прорвався і прострілював у штрафний майданчик, однак Сімон зумів перехопити передачу.

56'
Мбаппе по флангу прорвався та пробивав з гострого кута, Сімон впевнено впорався з ситуацією.

54'
Вільмяс намагався втікти від Кунде, однак втратив м'яч.

52'
Небезпечно Чуамені пробивав головою після кутового, але Сімон забирає м'яч в руки.

50'
Тепер з іншого флангу Кукурелья робив навіс, знову французи відбиваються.

48'
Навас простріл виконував у штрафний майданчик, але м'яч вибили.

47'
Вільямс втікав на ворота суперника, однак Маньян вийшов з воріт і врятував ситуацію.

46'
Другий тайм розпочався!

45'
Коло Муані збив Начо в центрі поля і на цьому завершується перша половина гри!

45'

Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.

42'
Мората біля власних воріт сфолив, стандарт для підопічних Дешама.

40'
Втікала "Фурія Роха" в контратаку, але удар Ямала вдалося заблокувати Ернандесу.

39'
Дембеле заробляє небезпечний штрафний на фланзі.

38'
Після невдалого корнера від іспанців Дембеле також заробив кутовий.

36'
Фабіан Руїс пробивав з-за меж штрафного, однак від ноги суперника м'яч пішов на кутовий.

34'
Дембеле виконував подачу на дальню стійку, проте Тео Ернандес не зміг зачепитися за м'яч.

32'
Контролюють французи м'яч. Іспанці вдало захищаються та не підпускають суперника до своїх воріт.

30'
Мбаппе пішов у дриблінг, але доволі швидко вдалося в іспанців відібрати м'яч.

28'
Дембеле виконував подачу зі штрафного, однак вийшло дуже невдало.

25'
ГОООООООЛ! Збірна Іспанії виходить вперед! Кунде намагався заблоквати удар Ольмо, однак м'яч від ноги француза залетів у власні ворота!

23'
Вільямс небезпечно подавав кутовий, але французи відбиваються.

21'
Ламін Ямал став наймолодшим автором гола на чемпіонаті Європи, а також він є наймолодшим гравцем, який зіграв у півфіналі великого міжнародного турніру, обійшовши Пеле за цим показником.

20'
ГООООООООООЛ! Збірна Іспанії зрівнює рахунок! Ямал змістився у центр і пробив з-за меж штрафного майданчика в дальній кут неймовірним обвідним ударом. Шедевр від 16-річного вінгера.

18'
Мбаппе змістився з флангу в центр і пробивав по воротах, але захисник заблокував удар.

16'
Спробував Мбаппе пробити, але влучив у стінку.

15'
Медики надавали допомогу Адрієну і той все ж продовжує гру.

14'
Хесус Навас не встигав за Рабйо і був змушений фолити. За грубий підкат іспанець отримав жовту картку.

13'
Коло Муані заробив штрафний у центрі поля.

11'
Очікували на рішення помічників VAR щодо можливої гри рукою від Мбаппе, але все ж на центр вказує арбітр.

9'
ГООООООООООООЛ! Збірна Франції виходить вперед! Мбаппе отримав м'яч на фланзі та виконав точну подачу на Коло Муані, який головою пробив точно в кут воріт.

8'
Начо у центрі поля грубо зіграв, стандарт для французів.

6'
Коло Муані виконував пас на хід на Мбаппе, але Навас встиг вибити м'яч в кутовий.

5'
Ямал виконував закидання на Руїса, який увірвався у штрафний майданчик. Трохи вище воріт пройшов м'яч.

3'
Ямал збив у центрі поля Тео Ернандеса. Штрафний для французів.

2'
Руїс закидання виконував на дальню стійку, але Ямал не зумів дістатися до м'яча.

1'

Матч розпочався!

Лунають гімни Франції та Іспанії.

Команди виходять на поле!

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Іспанія: Сімон, Хесус Навас, Начо, Лапорт, Кукурелья, Родрі, Руїс, Ольмо, Ямал, Вілльямс, Мората

Франція: Маньян, Кунде, Упамекано, Саліба, Тео Ернандес, Чуамені, Канте, Рабйо, Муані, Дембеле, Мбаппе

Зазначимо, що Дані Карвахаль та Робен Ле Норман пропускають гру через дискваліфікацію.

Зазначимо, що на шляху до півфіналу Іспанія в додатковий час здобула перемогу над господарем турніру збірною Німеччини, а Франція в серії пенальті обіграла Португалію.

Нагадаємо, що в іншій півфінальній парі збірна Англії зіграє з Нідерландами.