Завершення історичної серії Баєра або як Аталанта виграла Лігу Європи

Стадіон "Дублін Арена" (Ірландія)
Головний арбітр — Іштван Ковач

Аталанта (Італія) — Баєр (Німеччина) 3:0

Аталанта перемогла Баєр у фіналі Ліги Європи УЄФА сезону-2023/2024.

Матч відбувся на "Дублін Арені" в столиці Ірландії. Чемпіон провів для вас текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Аталанта перемагає Баєр у фіналі Ліги Європи та перериває історичну безпрограшну серію "фармацевтів"!

90' Небезпечно пробивав Гложек з-за меж штрафного майданчику. Трохи повз ворота.

90' Не буде пенальті, гра продовжується.

90' Заміна в складі Аталанти: замість Руджері на поле вийшов Толой.

90' Можливий пенальті у ворота Аталанти, VAR перевіряє епізод.

89' Упав у штрафному майданчику Шик, свисток арбітра мовчить.

87' Аталанта відбивається після прострілів від "фармацевтів".

85' Телла виконував простріл, кутовий для Баєра.

84' Подвійна заміна від Аталанти: замість Скамакки та Дзаппакости на поле вийшли Туре та Гатебур.

83' Пішла подача з корнера, однак ніхто не зміг пробити по воротах.

82' Шик небезпечно п'ятою пробивав після прострілу, кутовий для Баєра.

81' Скамакка пробивав з дальньої дистанції, воротар забирає м'яч у руки.

80' Дві останні заміни від Алонсо: замість Віртца та Фрімпонга на поле вийшли Шик і Телла.

78' Віртц наважився на дальній удар, але голкіпер без проблем його парирував.

76' ГООООЛ! Хет-трик Лукмана! У контратаку втікли бергамаски, Лукман отримав м'яч у штрафному майданчику, пішов від суперника та потужно пробив у дальній кут.

75' Мкамакка закидав на Едерсона, але Та головою перехопив передачу.

73' Андріх отримав "гірчичник" за розмови. Незадоволений був Роберт рішенням судді зафіксувати фол.

71' Копмайнерс отримав жовту картку за фол у центрі поля.

69' Подвійна заміна в складі Баєра: замість Паласіоса та Грімальдо на поле вийшли Андріх та Гложек.

67' Тапсоба збив Лукмана на фланзі, жовта для захисника Баєра.

65' Віртц намагався дальньою передачею розивати атаку Баєра, але бергамаски перехоплюють цей пас.

63' Віртц виконував закидання на Грімальдо, однак Муссо вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

62' Адлі підштовхнув суперника в центрі поля. Ковач зафіксував фол, чим були незадоволені гравці Баєра.

61' Джака чіпляє Лукмана в центрі поля, усним попередженням обмежився арбітр.

60' Дзаппакоста порушив правила проти Адлі, жовта картка для італійського захисника.

59' Адлі класно прострілював на Фрімпонга, однак Джеремі пробив вище воріт.

57' Заміна в складі Аталанти: замість Де Кетелара на поле вийшов Пашалич.

56' Паласіос занадто сильну передачу віддав на Грімальдо. Удар від воріт.

55' Скамакка відмахнувся від Інкап'є. Нагадаємо, що у форварда Аталанти вже є жовта картка.

54' Інкап'є заробляє кутовий для своєї команди.

53' Копмейнерс у центрі поля порушив правила.

51' Не вдалося Та акцентовано пробити після подачі з корнера.

50' Пас на хід пішов на Фрімпонга, але Едерсон встиг на кутовий вибити м'яч.

49' Копмейнерс класно прострілював на дальню стійку, Іканпіє перехопив передачу.

48' Вимушена заміна від Гасперіні: Скальвіні замінив Колашинаца.

47' Заміна по перерві відбулася в складі Баєра: замість Станішича на поле вийшов Боніфейс.

Завершується перший тайм! Баєр поступається Аталанті у фінальному поєдинку ЛЄ.

45' 2 хвилини додав арбітр до першої половини гри.

44' Джака виконував закидання, але ніхто не пішов на цю передачу.

42' Де Кателере пробивав з-під захисника, але воротар забрав цей м'яч у руки.

41' Фрімпонг намагався один в один обійти суперника, однак Джеремі помилився в дриблінгу та віддав суперника м'яч.

39' Скамакка спиною до воріт прийняв м'яч, однак пробити з розвороту йому не дало кілька захисників.

38' Колошинац не дозволив Фрімпонгу прорватися в штрафний майданчик. Кутовий для "фармацевтів".

37' Також за розмови "гірчичником" був покараний Віртц.

36' Скамакка отримав попередження за грубий фол у центрі поля.

35' Грімальдо виходив на ударну позицію, однак не зміг перекинути голкіпера. Перший гольовий шанс німецької команди.

34' Ковач зафіксував фол в атаці, коли Фрімпонг зачепив Копмайнерса.

32' Скамакка наважився знову на дальній постріл — вище воріт.

30' Тапсоба порушив правила, усним попередженнм обмежився арбітр.

27' Простріл Фрімпонга в штрафний майданчик не дістався до цілі.

25' ГОООООЛ! Аталанта подвоює рахунок у поєдинку! Лукман пройшов Джаку і класно пробив у дальній кут воріт.

23' Розігрували леверкузенці стандарт, однак Вірц не дотягнувся головою до м'яча. Удар від воріт для Аталанти.

22' Жовта картка для Джимсіті за грубий фол проти Паласіоса.

20' Скамакка пробивав із дальньої дистанції, повз ворота пішов м'яч.

18' Заблокували захисники удар Вірца, а потім м'яч пішов у руки воротаря після пострілу Станішича.

16' Де Кателаре втікав від суперника і був змушений Інкапіє збивати бельгійця.

14' Знову Дзаппакоста йде в пресинг і знову арбітр фіксує фол.

13' Дзаппакоста порушив правила на половині поля суперника.

12' ГОООООЛ! Аталанта відкриває рахунок у матчі! Дзаппакоста віддав у центр штрафного майданчика, де Лукман залишився сам і пробив майже в порожні ворота.

10' Лукман подавав з кутового, але "фармацевти" відбиваються.

8' Небезпечна подача на Скамакку пішла, але Джанлука влучив у голову Інкапіє. Удар від воріт для Баєра.

7' Чимало фолів на початку поєдинку. Обидві команди налаштовані битися за трофей.

5' Джака тепер у центрі поля збиває суперника.

4' Джимсіті порушив правила, перший стандарт для Баєра.

2' Інкапіє виконував розрізну передачу, але захисники перехопили цей пас.

1' Контролюють підопічні Хабі Алонсо м'яч, не поспішаючи до воріт суперника.