Українська правда

Ключовий рольовик Клівленда пропустить старт нового сезону через травму

Олексій Погорелов — 27 серпня 2025, 14:09
Макс Струс
Макс Струс
Instagram Макса Струса

Захисник Клівленд Кавальєрс Макс Струс пропустить тривалий час через операцію на травованій нозі.

Про це клуб з Огайо повідомив у соцмережах.

Згідно з джерелом, 29-річний баскетболіст травмувався під час тренування в міжсезоння. Він зазнав перелому Джонса (перелом кістки, що з'єднує мізинець ноги з основою стопи). Очікується, що на відновлення піде від 3 до 4 місяців.

Таким чином, Струс не зможе допомогти своїй команді на старті нового регулярного сезону НБА, який розпочнеться 21 жовтня. Варто зазначити, що, в залежності від терміну відновлення, Макс може повернутися під Різдво чи Новий рік.

У минулій регулярці Макс Струс зіграв 50 матчів, набираючи в середньому 9,4 очка, 4,3 підбирання та 3,2 передачі. Він допоміг Клівленду другий рік поспіль завершити сезон на першому місці Східної конференції. Проте в плейоф Кавс знову не змогли подолати другий раунд.

Нагадаємо, що сьогодні, 27 серпня, стартував чемпіонат Європи 2025 року, на якому зіграють великі зірки НБА.

баскетбол НБА Клівленд Кавальєрс