Чемпіонат світу з легкої атлетики-2023: тріумф Бол, друга золота медаль Перес

Віктор Слюсаренко — 24 серпня 2023, 23:47

24 серпня у Будапешті відбувся 6-ий день 19-го чемпіонату світу з легкої атлетики 2023 року.

У ЧС-2023 200 атлетів з понад 200 країн розігрують 49 комплектів медалей.

Україну представляють 29 атлетів у 12 дисциплінах - 11 чоловіків у 8 видах і 18 жінок у 10 видах.

Чемпіонат світу з легкої атлетики-2023: розклад, фінали, результати

У 6-ий день ЧС-2023 було розіграно сім комплектів медалей. Українці виступали лише у фіналах у спортивній ходьбі. Ігор Главан став одним з 33 скороходів, що подолали всю дистанцію. Фінішну лінію він перетнув останнім, 33-м. Після фінішу українець знепритомнів, після чого скорохода забрали для надання медичної допомоги. Іван Банзерук достроково зійшов з дистанції. Перемогу у цій дисципліні здобув іспанець Альваро Мартін. Василина Сидорчук фінішувала з часом 2:57:24 години. Інша українка Аліна Цвілій фінішувала з часом 3:09:23 та посіла 34 місце. Відзначимо, що золоту медаль у цій дисципліні здобула іспанка Марія Перес. Нагадаємо, що Перес на дистанції 20 км теж завоювала золоту медаль.

Щодо інших фіналів, то змагання зі стрибків у довжину виграв грецький легкоатлет Мільтіадіс Тентоглу. Ямаєць Антоніо Вотсон першим фінішував у бігу на 400 метрів, його землячка Даніеле Вільямс виграла змагання з бігу 100 м з бар'єрами. Змагання з метання молота виграла канадка Кемрін Роджерс.

Нідерландка Фемке Бол впевнено завоювала золоту медаль у бігу 400 м з бар'єрами. Нагадаємо, що 22 серпня у цій дисципліні у півфіналі на старт виходили дві українки (Вікторія Ткачук та Анна Рижикова) і обидві не пройшли до фіналу змагань.