Нєдєлін: Перед Металістом 1925 стоять вельми амбітні цілі
![Нєдєлін: Перед Металістом 1925 стоять вельми амбітні цілі](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/d/0/12279/d02f3168466e2e93add0adcbc666becf.jpg?w=760&q=90)
Генеральний директор Металіста 1925 Андрій Недєлін продовжить виконувати свої функції.
Про це він розповів пресслужбі клубу.
"Першу частину сезону оцінюю позитивно. Так, не вдалося досягти тих позицій в турнірній таблиці, про які ми мріяли та до яких ми прагнемо, які ми ставили собі за мету. Не в останню чергу, через низку суддівських помилок, ми не добрали певну кількість очок. Але загалом, нормальний виступ команди. Є куди рости та є до чого прагнути.
Едмар пояснив свій відхід з Металіста 1925
Навесні намагатимемося перемагати в кожній грі, щоб таким чином покращувати свої позиції в турнірній таблиці. Кардинальних змін в клубі не планується. Принаймні, найближчим часом, таке питання не розглядається. Але в залежності від розвитку клубу, звичайно, ми будемо підсилювати клуб сильними фахівцями. Зараз розглядаємо варіант проведення зборів не лише у звичній для нас Туреччині.
Верес - Металіст 1925 4:3: огляд матчу
Дивимося також на інші регіони, де є можливість провести збори. У першу чергу нас цікавлять спаринги та якісна підготовка до другої частини сезону. Адже від підготовки буде залежати те, як команда виступить у другій частині сезону. А тут, як я вже казав, перед клубом стоять вельми амбітні цілі та завдання", - сказав Нєдєлін.
✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!