Манчестер Сіті переміг Евертон, Вест Гем знищив Борнмут. Результати матчів 21 туру АПЛ

Вест Гем і МанСіті без українців святкували домашні перемоги
01.01.2020 21:26 2485 0

У 21-му турі англійської АПЛ відбулися ще три матчі.

Вест Гем без Ярмоленка вдома впевнено переграв Борнмут. Господарі вже у першому таймі змусили голкіпера суперників тричі діставати м’яч з сітки власних воріт. У другому таймі Андерсон збільшив рахунок до 4:0.

Манчестер Сіті без Зінченка, який не потрапив до заявки на матч, вдома переміг Евертон. У другому таймі матчу Жезус двічі вразив ворота Евертона і приніс перемогу Манчестер Сіті. Евертон зміг лише скоротити до мінімуму відставання у рахунку.

Норвіч зумів забити швидкий гол у матчі з Крістал Пелес. Гості змогли уникнути поразки - Вікем на 87-ій хвилині зрівняв рахунок.