Українок підвела стрільба у спринті на 8-му етапі Кубку світу

Змагалися три наші представниці
09.03.2024 01:20 1159 1
Фото - biathlon.com.ua

Українські біатлоністки виступили у спринті на восьмому етапі Кубку світу-2023/24 в американському Солджер Голлоу.

Найкращою серед наших стала Юлія Джима, яка потрапила до залікової зони завдяки 33-му місцю. Христина Дмитренко продемонструвала 55-й результат, Анастасія Меркушина завершила гонку 64-ю.

Нашим дівчатам не вдалося впоратися зі стрільбою. У Меркушиної - чотири промахи (по два на кожній стрільбі), у Дмитренко та Джими - по два (в обох стоячи).

Відмітимо, що Ірина Петренко і Анна Кривонос не змагалися у спринті. Попередньо вони мали брати участь у гонці, але на сайті IBU з'явилась інформація, що ці дівчата не стартуватимуть.

Перемогу святкувала Жюстін Бреза-Буше (Франція), другою стала норвежка Інгрід Тандреволл, а третьою - ще одна французька спортсменка Лу Жанмонно.

Ірина Петренко і Анна Кривонос - не стартували

Змагання у США продовжуються жіночою естафетою та спринтом у чоловіків.

Напередодні чоловіча збірна України з біатлону фінішувала у топ-10 в естафеті. Це другий найкращий результат у чоловічій естафеті в поточному сезоні.

Україну представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Віталій Мандзин і Антон Дудченко. На екваторі гонки наші хлопці йшли другими, але молодь не змогла підтримати починання лідерів збірної.

Нагадаємо, українські парабіатлоністи виграли 6 нагород у 2-й день змагань на чемпіонаті світу.