Україна стала 11-ю в естафеті на юніорському чемпіонаті світу

Результати гонки
01.03.2024 14:55 493 0

Збірна України посіла одинадцяте місце в естафетній гонці серед дівчат на чемпіонату світу з біатлону в естонському Отепяя.

Золото здобула національна команда Норвегії. Другими фінішували італійки. Бронзову нагороду завоювала команда Чехії.

Наша команда в складі Тетяни Тарасюк, Ксенії Приходько та Олександри Меркушини використала 6 додаткових патронів та програла переможцям майже 5 хвилин.

11. Україна (0+6) +4:54.1

Раніше збірна України стала восьмою у змішаній естафеті та  посіла 16-те місце в естафеті серед юнаків.

Відзначимо, що першу медаль для національної команди на світовій першості здобула Олександра Меркушина, яка стала першою у масстарті.

Юніорський чемпіонат світу з біатлону продовжиться естафетними гонками серед юніорів та юніорок у суботу, 2 березня.