Київ-Баскет у двох овертаймах поступився Прикарпаття-Говерлі в другому матчі 1/4 фіналу Суперліги

30.03.2024 21:21 708 0
ФБУ

У другому матчі чвертьфінального протистояння української баскетбольної Суперліги Favbet БК Прикарпаття-Говерла в овертаймі перемогла Київ-Баскет і зрівняла рахунок у серії.

Поєдинок завершився з результатом 99:95. У першій грі сильнішим виявився київський клуб (82:73).

Найкращим у киян став Брентлі Байнум з 34 очками, 8 підбираннями та 2 передачами. У Говерли відзначився Ілля Кабацюра, у нього 34 очка і 2 підбирання.

Зазначимо, що основний час завершився унічию, і перші 5 доданих хвилин також не допомогли виявити сильнішого. Долю поєдинку вирішила остання п'ятихвилинка.