Беленюк потрапив до ТОП-3 найкращих борців світу

Українець став третім у категорії
02.01.2020 20:09 3229 2

За підсумками року до трійки найкращих у номінації Борець року 2019 у категорії Греко-римська боротьба увійшов Жан Беленюк.

Про це повідомляє United World Wrestling.

Українець став третім у категорії. Переможці визначалися за результатами рейтингових турнірів, континентальних і світових першостей.

Беленюк набрав 82 бали і поділив третє місце з росіянином Мусою Євлоєвим. Першим став угорець Віктор Лорінца (92 бали), який програв Беленюк в фіналі чемпіонату світу. Другий - японець Синобу Ота (88 балів).

Кожен з трьох лауреатів премії Борець року отримають грошовий приз у розмірі 30 тисяч швейцарських франків, другі місця – 20 тисяч швейцарських франків, а треті – 10 тисяч швейцарських франків. Зважаючи, що Беленюк посів третє місце з росіянином, то і призові поділять між спортсменами – по 5 тисяч швейцарських франків (120 тисяч гривень)

Раніше, Беленюк зазначав, що спорту поза політикою не існує.

Нагадаємо, Беленюк ініціював підвищення преміальних для успішних спортсменів.