Двоє французів відмовилися від участі в US Open 2025

Одразу двоє французьких тенісистів, Артур Фіс (20) і Теренс Атман (69) не зіграють на цьогорічній Відкритій першості США з тенісу.
Про це повідомляє Великий теніс України.
Фіс отримав травму спини ще на Ролан Гаррос і з того часу зіграв тільки два матчі на Мастерсі в Торонто. Після поразки там у третьому колі чеху Їржі Легечці француз продовжує лікування.
Атман, герой іншого північноамериканського Мастерсу в Цинциннаті, де з кваліфікації дійшов до півфіналу, програвши лише Янніку Сіннеру, відчуває проблеми зі стопою та стегном.
Незважаючи на підйом після турніру з середини другої сотні рейтингу на 69 позицію, Атману в Нью-Йорку довелося б грати кваліфікацію. Від цього він відмовився і планує повернутися на корт у вересні, під час азійської серії змагань.
Нагадаємо, що 19 серпня вийшов оновлений рейтинг-лист АТР, в якому продовжує лідирувати Сіннер.