Хіт в овертаймах переміг Енергію, Ураган вирвав перемогу над SkyUp в перших матчах фіналу чемпіонату України

Микола Дендак — 8 червня, 18:12
Хіт в овертаймах переміг Енергію, Ураган вирвав перемогу над  SkyUp в перших матчах фіналу чемпіонату України

У суботу, 8 червня, відбувся перший фінальний матч Екстра-ліги з футзалу, у якому Хіт в овертаймі переміг Енергію.

Основний час поєдинку завершився з рахунком 2:2, тож все вирішувалося в овертаймах, в яких значно сильнішою виявилася столична команда.

Також у першому матчі за бронзу чемпіонату зустрілися Ураган та SkyUp. До останніх хвилин рахунок був нічийним, але гол за хвилину до кінця вивів ужгородців вперед у протистоянні.

Екстра-ліга України з футзалу
Фінал, перший матч
8 червня

Хіт (Київ) Енергія (Львів) 5:2 (1:1, 1:1, 1:0, 2:0)

Голи: 0:1 - Гураль 9, 1:1 - Чернявський 14, 2:1 - Педяш 28, 2:2 - Марциняк 39, 3:2 - Подлюк 42, 4:2 - 47 Педяш, 5:2 - Легендзевич 47 (а.г.)

Матч за 3 місце

Ураган — SkyUp 4:3 (2:1)

Голи: 1:0 - Британ 4, 2:0 - Масевич 18, 2:1 - Бакум 18, 2:2 - Салтанов 24, 3:2 - Корнєв, 3:3 - Швед 31, 4:3 - Шотурма 40

Нагадаємо, у півфіналі Хіт тричі переграв столичний SkyUp, а Енергія здолала Ураган.