Зальцбург — Динамо Київ 1:1. Бойова нічия в Австрії, яка відправила киян у Лігу Європи

ФК Динамо Київ

Київське Динамо зіграло внічию з австрійським Зальцбургом у матчі-відповіді плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Поєдинок відбувся на стадіоні "Ред Булл Арена" у Вальс-Зіценгаймі, землі Зальцбурга та завершився з рахунком 1:1. Оскільки в першій грі австрійці виявилися сильнішими (2:0), то саме вони кваліфікувалися до групового етапу Ліги чемпіонів, а кияни відправилися до Ліги Європи.

Склади команд:

Зальцбург: Блазвіх, Дедич, Пойнтковський, Байду, ван дер Бремпт, Бідструп, Капальдо, К'єргард, Дагім, Єо, Глух

Запасні: Діакіте, Дагім, Діамбу, Капальдо, Лукич, Мелльберг, Око, Ратков, Хамзич, Шлагер, Блан, Гурна-Дуат, Нене.

Динамо: Бущан, Дубінчак, Попов, Михавко, Тимчик, Бражко, Шапаренко, Піхальонок, Кабаєв, Ярмоленко, Ванат.

Запасні: Брагару, Буяльський, Біловар, Волошин, Вівчаренко, Лонвейк, Нещерет, Олексієнко, Себальйос, Супряга, Рубчинський, Андрієвський, Караваєв, Михайленко.

Завершується поєдинок! Нічия із Зальцбургом, що означає, що Динамо не зуміло вийти до групового етапу Ліги чемпіонів та гратиме в Лізі Європи!

90'
Біловар грубий підкат виконав і отриамв жовту картку.

90'
5 хвилин додав арбітр до основного часу.

89'
Біловар закидання виконував, але ніхто не зумів зачепитися за м'яч.

86'
Шапаренко виконував кутовий, знову відбиваються господарі поля.

83'
Ще дві заміни в Динамо: замість Тимчика та Попова на поле вийшли Супряга та Біловар.

80'
Шапаренко мав неймовірний момент! Микола обігрався з Ванатом та пробивав у дотик, біля стійки пройшов м'яч.

78'
Дубінчак також побачив перед собою "гірчичник", але за розмови з арбітром.

77'
Гурна-Дуат збив Дубінчака та отримав жовту картку.

75'
Олександр Шовковський проводить ще дві заміни: замість Бражка та Кабаєва на поле вийшли Михайленко та Брагару.

73'
Ще дві заміни в складі Зальцбурга: замість Бідструпа та Дагіма гру гру продовжують Гурна-Дуат та Ратков.

70'
Діамбу отримав "гірчичник" після того, як збив суперника.

68'
Заміна в складі Динамо замість Андрія Ярмоленка на поле вийшов Волошин.

67'
Ванат отримав жовту картку за грубий фол!

65'

Подвійна заміна в складі Зальцбурга: замість К'єргарда та Капальдо на поле вийшли Нене та ДІмабу.

62'
Шапаренко виконував корнер, Зальцбург відбивається.

60'
Ванат намагався гостру передачу між лінями віддати, але його пас перехопили захисники.

57'
Також радимо підписатися на наш Телеграм-канал, де ми демонструємо найгарячіщі моменти поєдинку!

55'
Бущан влаштував невеличку пожежу в штрафному майданчику, невдало вийшовши з воріт, однак сам Георгій зумів на кутовий вибити м'яч у підсумку.

52'
Ярмоленко виконував навіс, але м'яч покинув межі поля.

50'
Ванат небезпечно пробивав після відскоку — вище воріт.

48'
Глух виконував кутовий, не вдається пробити гравцям Зальцбурга головою.

46'
Другий тайм розпочався!

Перша половина гри завершена! Нічия на табло і 2 голи потрібно Динамо забити, щоб

45'
Ярмоленко змістився у центр та намагався знайти когось черпачком, проте передачу заблокували.

45'
Одну хвилину додав арбітр до першого тайму.

42'
Кабаєв пробивав по воротах, над поперечиною пролетів м'яч.

39'
Ванат намагався відгукнутися на розрізну передачу, проте не зміг дотягнутися до м'яча.

37'
Кабаєв втікав у контратаку, але пробити йому завадив захисник.

36'
Також Михавко отримав "гірчичник" за розмови з арбітром.

35'
Попов отримав жовту картку за фол проти Мелера.

34'
Піхальонок наважився на дальній удар, але трохи повз ворота пройшов м'яч.

32'
Єу виконував закидання в штрафний майдачник, Бущан кулаком вибив м'яч подалі.

29'
ГООООООООООЛ! Динамо відіграє один м'яч! Михавко виконав неймовірне закидання на Ваната, який пробив повз воротаря!

27'

Кабаєв занадто активно пресингував і порушив правила.

24'
Єу втікав у контратаку і небезпечно пробивав по воротах, Георгій Бущан урятував киян.

21'
Тепер подача від Дубінчака, воротар вийшов та забрав м'яч у руки.

19'
Шапаренко виконував навіс у карний майданчик, захисники Зальцбурга відбиваються.

17'

Дагім з меж штрафного прострілював на К'єргарда, але той не дотягнувся до ігрового снаряда.

15'
Дедич увійшов до штрафного майданчика і небезпечно пробив, трохи вище воріт пройшов м'яч.

12'
Гол! Зальцбург виходить вперед! Дагім змістився у центр і потужно пробив у дальній кут воріт.

11'
Ванат небезпечно прострілював, проте на дальній стійці нікого з партнерів не опинилося.

9'
Динамо двічі поспіль виконувало корнер, але влучний удар по воротах завдати не вдалося.

7'
Ванат з м'ячем проривався, однак лише кутовий заробив.

5'
Кабаєв віддавав під удар Дубінчаку, однак тому не вдалося влучити в площину воріт.

3'
Ярмоленко повернувся у захист та повернув м'яч для Динамо.

2'
Тимчик виконував навіс на Кабаєва, але тому не вдалося пробити по воротах.

1'
Матч розпочався!

Лунає гімн Ліги чемпіонів!

Команди виходять на поле!

Нагадаємо, що на шляху до вирішальної стадії відбору підопічні Олександра Шовковського в другому кваліфікаційному колі ЛЧ розгромили Партизан за сумою двох матчів з рахунком 9:2, а також здолали Рейнджерс. У першій грі Динамо зіграло внічию 1:1, а на виїзді зуміло в більшості обіграти суперника (2:0).