Ямал: Барселона краща за будь-яку команду – ми не боїмося Реала

Вінгер Барселони Ламін Ямал поділився своїми враженнями від перемоги над Реалом у четвертому Ель Класіко поспіль.
Слова 17-річного іспанця наводить ESPN.
Вчора, 11 травня, каталонці переграли "вершкових" з рахунком 4:3, що максимально наблизило їх до чемпіонського титулу Іспанії.
Після матчу Ямал вкотре відмітив, наскільки "синьо-гранатові" відрізняються від інших команд, особливо у протистоянні з мадридським колективом.
"Не дуже приємно, коли Реал тебе перемагає. Це правда, що ми не перемогли їх минулого року, ми страждали, і цього року ми віддали все, щоб переломити ситуацію.
У нас немає того страху перед ними, який, можливо, є у інших команд. Тому ми виклалися на повну. Ми відчуваємо, що ми кращі за будь-яку іншу команду. З такою ментальністю ми виходимо на поле.
Я думаю, що саме так потрібно грати проти них. Ви повинні показати, що ви краща команда, і насолоджуватися грою, ось і все", – сказав Ямал.
У нинішнньому сезоні Ямал записав на свій рахунок 16 голів та 24 асисти у 52 матчах Барселони в усіх турнірах.
Раніше агент Ламіна Ямала заявив, що його клієнт заслуговує на те, щоб виграти Золотий м'яч-2025.
