Українська правда

Гордон: У мене достатньо фактів, щоб Поворознюк сів за ґрати

— 1 лютого 2023, 15:39
Гордон: У мене достатньо фактів, щоб Поворознюк сів за ґрати

Журналіст Дмитро Гордон погрозив ґратами президенту Інгульця Олександру Поворознюку.

"Суть проста. Хто такий Поворознюк? Ніхто, щоб я ним займався. Я почув його інтерв’ю у Мосейчук декілька місяців тому. Думав, який класний чувак, по-народному так говорить. Такий афористичний, розважливий, суржик. Сподобався мені, на Путіна нагнав, молодець класно".

Поворознюк порадив Ахметову послати Гордона в одне цікаве місце - ВІДЕО

"Виявилося, що Поворознюк - бандит, чотири рази був судимий, один раз сидів, убивця, злодій, рейдер, грабіжник, шахрай і просто нахабна сутність, яка з автоматом постійно їздить і застосовує його у дії. Він купив собі погони генерал-майора. Зараз з'ясовуємо, у кого купив, за скільки купив. Він купив собі звання професора. Виявилося, що він - російський масон, ще й з Росією пов'язаний, йому вручений масонський орден. Посвячений у масони, обряд пройшов".

Поворознюк: Нам потрібна перемога над рінатовськими миротворцями

"Щоб довго про цю свиню не говорити: я його зажену. Зажену так на очах усієї країни, що йому буде боляче так, що він верещатиме, козел, але отримає по заслугах. Він жертиме баланду тюремну. Я це обіцяю, я слів на вітер не кидаю. Якщо я так говорю, то у мене достатньо фактів та доказів, щоб це гівно жирне сіло за ґрати", - сказав Гордон.

Гордон Олександр Поворознюк