Нідерланди — Англія 1:2. Три леви вдруге поспіль вийшли в фінал Євро

Getty Images

Збірна Англії здобула мінімальну перемогу над Нідерландами в півфіналі Євро-2024.

Матч завершено! Воткінс приносить перемогу "трьом левам".

90'
Вегхорст головою скидував після закидання з флангу, однак англійці відбиваються.

90'
Сімонс за претензії до арбітра отримав жовту картку.

90'
Заміна в складі збірної Англії: замість Саки та Мейну на поле вийшли Конса та Галлагер.

90'
ГОООООЛ! Збірна Англії виходить вперед! Палмер знайшов у штрафному майданчику Воткінса, який розвернувся і пробив у дальній кут воріт!

90'
2 хвилин додає арбітр до основного часу.

86'
Під час боротьби в штрафному майданчику Сака і Ван Дейк вирішили посперечатися з арбітром за що отримали жовті картки.

84'
Сако збив суперника, штрафний для збірної Нідерланди.

82'
Стоунс виконував розрізний пас, однак Воткінс не зміг зачепитися за м'яч.

80'
Подвійна заміна в складі збірної Англії: замість Фодена та Кейна на поле вийшли Палмер та Воткінс.

78'
Гол забиває збірна Англії, однак боковий арбітр фіксує офсайд у Букайо Саки.

76'
Сімсон небезпечно пробивав зльоту, однак м'яч прийшов у руки Пікфорду.

74'
Пішла подача з кутового, англійці знову відбиваються.

72'
Беллінгем грубо в підкаті зіграв і отримав жовту картку.

69'
Вегхорст порушив правила в центрі поля. Суддя фіксує фол.

67'
Гакпо з лівого флангу прострілював, Пікфорд перехоплює передачу.

65'
З кутового подавав Верман, відбиваються підопічні Саутгейта.

64'
Гольовий момент в "помаранчевих" зі штрафного пішла подача, Ван Дейк з дуже небезпечної позиції пробивав, але Пікфорд врятував команду.

62'
Схаутен виконував дальню передачу, Хаві Сімонс не зміг за м'яч зачепитися.

60'
Фоден боровся у центрі поля та порушив правила.

58'
Верман виконував закидання на дальню стійку, але ніхто не відгукнувся на цю передачу.

56'
Трохи збився темп у грі, англійці контролюють м'яч і не поспішають в атаку.

54'
Сімонс пішов у дриблінг, однак втратив м'яч.

52'

На Фодена пішло закидання, але Філ опинився в положенні "поза грою".

50'
Сака виконував простріл з правого флангу, нідерландці відбиваються.

48'
Також заміна від Саутгейта: замість Тріпп'єра вперше на Євро з'явився Шоу.

47'
Заміна в складі збірної Нідерландів: замість Малена на поле вийшов Вегхорст.

46'
Другий тайм розпочався!

Завершується перший тайм! Доволі активна гра з великою кількістю моментів!

45'
Три хвилини додав арбітр до першої половини гри!

43'
Тріпп'є виконував навіс з лівого флангу, Вербрюгген вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

41'

Активно грають підопічні Гарета Сайтгейта, знову кілька ударів вони завдавали, але захисники блокують.

39'
Фоден наважився на дальній удар, але м'яч заслабко полетів і воротар виконав сейв.

37'
Беллінгем виконував діагональну передачу на Тріпп'є, але м'яч вийшов за межі поля.

35'
Заміна в складі збірної Нідерландів вимушена: замість Депая на поле вийшов Верман.

34'
Депай опинився на газоні і очікує на медичну допомогу.

32'
Фоден змістився у центр і пробивав обвідним ударом, але влучив у штангу! Два гольові моменти за кілька хвилин від команд.

30'
У поперечку влучає Дюмфріс після удару головою!

29'
Кутовий заробляють підопічні Рональда Кумана.

27'
Мален намагався пробити під пресингом, але в підкаті м'яч вибили подалі.

25'
Беллінгем шукав Фодена передачею, але перехоплюють м'яч нідерландці.

23'
Вокер прострілював з правого флангу, відбиваються "помаранчеві".

21'
Гольовий момент в англійців, Фоден отримав м'яч у штрафному майданчику і обійшов воротаря, однак Дюмфріс на лінії завадив забити англійському вінгеру.

19'
Дюмфріс грубо зіграв грубо і отримав жовту картку.

18'
Гаррі Кейн впевнено пробиває, воротар вгадав, але не зміг дотягнутися до м'яча.

16'
Пенальти назначает арбитр!

15'

Кейн пробивав з льоту і Дюмфріс у цей момент накладку зробив, свисток судді промовчав. Арбітр вирішив переглянути епізод на можливе пенальті.

13'
Кейн пробивав з-за меж штрафного майданчика, Вербрюгген впорався з ударом.

12'
Тріпп'є закидав на Райса, однак його передачу перехопили захисники.

11'
Надавали довго гравцям допомогу медичну і лише зараз буде виконуватися стандарт.

9'
Беллінгем опинився на газоні після зіткнення головами, небезпечний стандарт для англійців.

7'
ГООООООООООООЛ! Збірна Нідерландів виходить вперед! Хаві Сімонс у центрі поля відібрав м'яч, прорвався ближче до штрафного майданчика і потужно пробив у дальній кут воріт.

5'
Тріпп'є по флангу забігав, але опинився в положенні "поза грою".

4'
Сака виконував закидання на дальню стійку, Де Врей головою розрядив обстановку.

3'
Фодена збивають у центрі поля, штрафний для англійців.

1'

Матч розпочався!

Лунає гімн Нідерландів та Англії!

Команди виходить на поле!

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Нідерланди: Вербрюгген, Аке, Де Врей, Ван Дейк, Думфріс, Схаутен, Рейндерс, Сімонс, Мален, Гакпо, Депай.

Запасні: Бейлоу, Флеккен, Геертрюйда, Де Лігт, Вейналдум, Веггорст, Фрімпонг, ван де Вен, Верман, Матсен, Зіркзе, Бергвейн, Гравенберх.

Англія: Пікфорд, Вокер, Стоунс, Геї, Тріпп’є, Райс, Мейну, Беллінгем, Сака, Фоден, Кейн.

Запасні: Ремсдейл, Гендерсон, Шоу, Александер-Арнольд, Конса, Данк, Галлахер, Тоуні, Гордон, Воткінс, Боуен, Езе, Гомес, Палмер, Вортон.

Зазначимо, що на шляху до півфіналу Нідерланди здобули вольову перемогу над Туреччиною, а Англія в серії пенальті переграла Швейцарію.

В іншому півфіналі зіграють національні команди Іспанії та Франції.