Стародубцева поступилася у півфіналі парного турніру в Колумбії

— 6 квітня, 11:15

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (136) у парі з румункою Іриною Бара (178) у супертайбрейку поступася представниці Угорщини Анні Бондар (112) і росіянці Ірині Хромачовій (578) у матчі 1/2 фіналу турніру WTA в Боготі (Колумбія).

Поєдинок тривав 1 годину 18 хвилин і завершився з рахунком 1:2. Дует українки жодного разу не подав навиліт, не зробив жодної подвійної помилки і використав 1 з 4 брейк-пойнтів.

WTA
Богота, Колумбія, грунт
1/2 фіналу, парний турнір
6 квітня

Анна Бондар (Угорщина)/Ірина Хромачова (Росія) - Юлія Стародубцева (Україна)/ Ірина Бара (Румунія) 3:6, 6:1, 10:8

Зазначимо, що у чвертьфінальному поєдинку пара Стародубцевої вибила дует українки Катаріни Завацької та китаянки Сяоді Ю, а у першому колі Юлія з Барою перемогли Оксану Калашникову та Катажину Пітер.