Марченко з перемоги стартував на Вімблдоні

Українець пробився у другий раунд кваліфікації
24.06.2019 20:53 1823 0

Український тенісист Ілля Марченко вдало стартував у кваліфікації Wimbledon, обігравши в першому раунді аргентинця Марко Трунджелліті  - 7:6(5), 7:5.

На початку першого сету гравці обмінялися брейками, після чого тримали свою подачу і дійшли до тай-брейка, де українець виграв партію з третього сетбола. У другому сеті Марченко поступався 3:5, але вчасно зібрався, зробив два брейка і переміг в матчі.

Актуально: У рейтингу ATP Стаховський втратив 16 позицій

Всього матч тривав 1 годину і 53 хвилини. За цей час Марченко виконав 3 подачі навиліт, допустив 2 "подвійні" і виграв 3 гейми на прийомі. Його суперник зробив 3 ейси, 5 раз помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 2 брейк-поінти.

Марченко здобув першу перемогу на траві з 2017 року. У другому колі кваліфікації він зустрінеться з угорцем Аттілою Балашом (АТР №207).