NAVI зіграють за вихід у плей-оф на PGL Major із CS 2 проти російської команди
— 22 березня, 07:27
![NAVI зіграють за вихід у плей-оф на PGL Major із CS 2 проти російської команди](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/4/d/4142/4dd7ac3c4d4d38a9eb60de3ce075f695.png?w=760&q=90)
У п'ятницю, 22 березня українська кіберспортивна команда Natus Vincere проведе поєдинок у форматі Во3 проти російської Spirit за вихід у плей-оф на PGL Major із CS 2.
Зустріч відбудеться о 19:00, трансляція буде доступна на твіч-каналі "csgomc_ua".
Зазначимо, що PGL Major Copenhagen 2024 - це перший чемпіонат світу з оновленої гри CS 2.
Нагадаємо, до цього українці в напружених поєдинках здолали TheMongolz (13:10) та G2 (13:11). Тепер NAVI достатньо однієї перемоги, щоб пройти у наступний раунд.