Жіноча збірна України вирвала перемогу в Італії на Європейських іграх

Віктор Слюсаренко — 28 червня 2023, 16:38

Жіноча збірна України з пляжного футболу перемогла у другому турі групи В Європейських ігор в Кракові.

Європейські ігри-2023: медальний залік

Українки з рахунком 2:1 перемогла збірну Італії. У третьому таймі італійки вийшли вперед. Через кілька хвилин Дехтяр неймовірним ударом зі своєї половини поля зрівняв рахунок. Через хвилину Дехтяр вивела українок вперед - 2:1. Нагадаємо, що у першому турі збірна України поступилася Іспанії - 4:6.

Завтра, 29 червня, збірна Іспанії зіграє з командою Італії. Початок матчу о 15:30. Після третього туру визначиться, які команди вийдуть до півфіналу турніру.

Актуально: Європейські ігри-2023: повний розклад змагань